Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha a barátomnál tőlük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha a barátomnál tőlük veszek tampont?

Figyelt kérdés

5 hónapja járunk, és gyakran alszok ott. Úgy fog kijönni, hogy mikor megjüön, pont nála alszok majd. De nem szoktam hozzájuk táskát vinni, mert mindent andnak ami kell -pizsama, inni,enni,,törölköző,stb. Az gáz lenne, vagy bunkóság lenne ha csak úgy kivennék 1-2 tampont a wcben az anyukája meg a huga tamponjaiból?

18/L


2010. júl. 23. 14:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez egy nő feladata, hogy gondoskodjon magának legalább a tamponról, ha már másról nem is. Az egy dolog, hogy semmit nem kell vinned, de nehogy már más vegye meg a tampont is....
2010. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
akkor cserélj bigyut(L)
2010. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
b*asszátok meg... mér nem lehet normális válaszokat adni??? kaa*pjátok be..
2010. júl. 23. 15:03
 14/30 anonim ***** válasza:

ha a cuccokat a barátod adja, tehát nem a családja, akkor csak a barátod dolgainaa használatához kaptál "engedélyt", márpedig a tampontok nem az övéi, nem tőle kell elkérni. HA vagy olyan jóban a tesójával akkor kérjél, de szerintem nem foglal sok helyet és egy 'igazi nő' gondoskodik magának ilyen intim dolgokról, számomra elég illúzióromboló lenne ha a tesóm barátnője tőlem kérne(kivéve ha váratlanul érte a dolog, és modnaná h ne haragudj, nem számítottam rá, tudsz egyet adni!?)

mondom ezt én, aki bnemrég még azt írta, h kérj nyugodtan, de a fentiek tudatában megváltoztattam a véleményem :)

2010. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan h barátomékhoz mentek az érettségiről,és egyenruhában voltam.és az anyukája mondta h keressek vmi cuccot az övéi közt,öltözzek át nyugodtan.kistáskát is adott már kölcsön,stb.de én ezt is cikinek tartottam,mert nem akarom elhordani a cuccait.
2010. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is vigyél inkább magaddal tampont. Én illetlenségnek tartanám,ha barátom anyukájától vennék el. A pizsama oké,meg törülköző,kaja,pia,sőt még a sampon,fogkrém is. Mondjuk annyira nem értelek,én ha valakinél alszok,viszek váltóruhát,fogkefét,szóval mindenképp viszek táskát,pizsama meg nem kell,mert ruha nélkül alszunk. :)
2010. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
_fogat se mosol? egy kis táskába belefér..válltáskába a tampon is meg a fogkefe meg bugyi meg minden..
2010. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

hát bocsi,de elég igénytelennek tűnsz.

én akárhová megyek,van nálam tampon,tisztasági betét,váltóbugyi,mert átázhatok,vagy akármi,dezodor,parfüm,intimlemosókendő,zsepi,kézfertőtlenítő,ilyesmik.szerintem ez higiénikus.

2010. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Hát,ha parfüm,meg kéztörlő nem is mindig,de tényleg a dezodor is alapfelszerelés. :) Főleg szex után...jó hogy utána zuhany,de utáni kellhet,hogy következő menetben ne legyél büdi. :)
2010. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

mi még nem szexelünk..

fogkefém pedig van a barátomnál :) ezért azt nem kell hordani. másnapra ruhát pedig mindig este veszek fel, így nem kell vinnem másikat. mivel este emgyek, reggel jövök tőle, így fölöslegesnek tartom a táskát... de a tampon miatt így úgy tűnik, most vinni fogok.

2010. júl. 23. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!