Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek én szeretném őt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek én szeretném őt, de a haverok beszolnak?

Figyelt kérdés
van agy fiu akivel ugy néz ki h lessz vmi. viszont tudom h őt a haverok barátok nembírják..:S. nemarrol van szo h szégyenlem a srácot hanem arrol h ha összejövök vele tom h befognak szolni miatta mert szerintük mindig fura pasiaim vannak..eddigis mondták h fuj ezzel ne azzal ne gyere össze általában nemérdekelt a véleményük de már kezd nagyon zavarni..:S
2010. júl. 23. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
ha ismerik a srácot, és úgy mondják, hogy ne gyere vele össze, lehet,hogy igazuk van. de ha nem, akkor meg kell érteniük, hogy neked ő tetszik, de mindenképpen beszélj velük.szerintem:D
2010. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sajnos nálunk is ez volt a probléma,főleg a havernői meg a látókörök.De az ő baja,ha hagyja hogy mindenbe beleszóljanak neki.Akkor valószinüleg gyenge jellem
2010. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az a para h mindig elmondom nekik h ezvan ne szolják le ien az izlésem és kész..de nemértik meg. jobban esik nekik ha pofákat vághatnak és beszologathatnak neki..:S

am nemismerik csk külsöröl itélnek.. :S

2010. júl. 23. 14:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"jobban esik nekik ha pofákat vághatnak és beszologathatnak neki"+neked!Szép kis barátok mondhatom....keress új barátokat mert a mostaniak csak "látszatból vagy érdekből" barátkoznak veled max!
2010. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
engem ilyenek nem hatnak meg,bocsi de nem bunkóság,csak hirtelen természet vagyok,és hangulatember
2010. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ezek csak érdek barátnők,barátok egyébként ezt tudja jól
2010. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
de jobban tennék szerintem,ha nem más magánéletével foglalkoznának,hanem a saját családjukkal
2010. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyelj az ilyen haverokkal max suli végéig tartod a kapcsolatot de a sráccal életed végéig lehetnél...


15/f

2010. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
saját magadnak kel döntened az éetedröl nem a haveroknak
2010. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de kicsit gáz a "baráti" társaságod, ha így fogja fel a dolgot. Neked kell lépned ez ügyben. Legyél velük határozott és kemény! Mondd meg nekik, hogy szeretnéd ha elmondanák a véleményüket, mert érdekel, de akárhogy is döntesz, jó lenne ha a jövőben visszafognák magukat és a saját dolgukkal foglalkoznának. Ha most nem állítod le őket, később talán még rosszabb lesz. Gondolj csak bele, ilyen "barátnők" tönkre tudnak tenni egy jól működő kapcsolatot is!

Ahogy írtad, neked bejön ez a srác! Nehogy már mások mondják meg, hogy te mit érezz!

Csak a viszonyítás kedvéért elmondom, hogy a mi társaságunkban, ha valamelyikünknek új barátnője/barátja van, akkor miután elbeszélgettünk az illetővel, csak utána mondunk véleményt róla, de aztán befogjuk a szánkat, és örülünk annak, hogyha egy kapcsolat jön létre kettőjük között.

2010. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!