Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan alamuszik a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan alamuszik a lányok?

Figyelt kérdés

Az első barátnőm fiatalabb volt nálam, de tapasztaltabb. Az első csókot úgy szerettem volna, ha ő teszi meg, amit finoman a tudtára is adtam. Erre csak hanyattfeküdt becsukta a szemét és ennyi. Nagy nehezen rávettem, hogy ő csókoljon meg, de így már nem volt jó. Mindenben ilyen passzív volt. Nagyon sírt, amikor elhagytam, ezekután nem értem nem értem miért.


A második barátnőnél direkt idősebbet választottam, hátha ő majd más lesz, de nem. Ha azt akartam, hogy odabújjon, vagy bármi, nekem kellett mondani, magától nem csinált semmit. Az ágyban is csak feküdt mozdulatlanul, mint akit fejbelőttek. Folyton szerelmes sms-eket kaptam, meg kis ajándékokat, de amikor a közeledésről volt szó teljesen passzív volt. Én állandóan bújtam hozzá meg minden, de egy idő után belefásultam ebbe. Amikor már én se bújtam oda nagyon hozzá ő akkor se csinált semmit áltozatlanul.


Lehet a lányoknál az ajándék fejezi ki az érzelmeket, de nekem ölelésre és csókokra is szükségem van. Nem értem, hogy miért nem tudják kimutatni az érzéseiket normálisan. Most jó ideig nem is csajozok, mert meguntam ezt a tehetetlenséget az ő részükről. :( Majd esetleg, ha kezdeményez valaki, talán, de arra meg hiába is várok sajnos. :S


2010. júl. 23. 11:37
1 2
 11/14 Senkimégisvalaki ***** válasza:
Nézd, mindenkinek meg van a párja a világban. :) Az hogy eddig nem érkezett el, nem azt jelenti hogy nincs is. Biztos hogy megtalálod a magadhoz való lányt, vannak érzelmes lányok is, nyugi! :D
2010. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"vannak érzelmes lányok is :D"

Ezt most úgy írod, mintha ez valami perverzió lenne. :D Ennyire deviánsnak számít, ha egy fiú szeretetre vágyik? Ha nem találok ilyen lányt akkornem is fog érdekelni az egész elmegyek szerzetesnek. :D

2010. júl. 24. 23:13
 13/14 A kérdező kommentje:

"Inkább a nők szoktak bújósabbak lenni,több figyelmet szeretetet igényelni,szeretnek bújni, simogatni"

"szeretik ha kényeztetik őket ha minél többet közeledik felé a barátja hogy érezze azt hogy fontos számára"


Hát én ebből az első mondatot abszolút nem tapasztaltam. Annyira szeretnek bújni, de közben mégse, mert megkapják azt a kényeztetést, ami fontos. Most akkor melyik?

2010. júl. 24. 23:25
 14/14 A kérdező kommentje:
Kezdek rájönni. Szóval, egy lány minél több szeretetet kap, annál kevesebbet ad, és minél kevesebbet kap, annál többet fog adni. Ezekszerint a lányoknál ez a normális. Nálam viszont pont fordítva van. Minél többet kapok, adni is annál jobban adok szeretetet. Olyan mint én meg lányban nem sok van akkor, elég esélytelen ilyet találni, ha csak nem színészkedek és direkt hűvös leszek a szeretethez, ami mégjobban feltüzel, de mégjobban hűvösnek kell lenni. Ezt én nem tudom megcsinálni, mert akkor minek legyek olyannal, aki mellett folyton csak színlelni kell. :(
2010. júl. 24. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!