Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a puákról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a puákról? (első sorban lányok válaszát várom leginkább)

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 11:02
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
bocsi utolsó, hozzászólás helyett véletlenül privát e-mail írtam. :S
2010. júl. 23. 15:05
 32/36 anonim ***** válasza:
Én meg véletlenül oda válaszoltam.
2010. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:

gondolom a kérdező egy hölgy...

én meg egy pasi vagyok,először is ,hogy beleláss egy pasi lelkébe nem a barátnőket kell kérdezni(fordítva is igaz az a tétel).

mitől lesz egy pasi nőcsábász vagy puák...,

egyszerű a tétel.

a pasi úgy van beállítva hogy szaporodjon,vagyis minél több magot szór szét annál jobb(ettől lesz vezér hím),ezt a tételt lehet magyarázni- bizonyítási vágynak haverok előtt,stb,míg egy nő alapvetően arra törekszik,hogy családot alapítson egy adott hímmel és azzal nevelje biztonságban(érzelmi,anyagi) az utódjait.

ez a két dolog ugye tökéletes ellentét.

de ha már kiemelkedtünk az állatvilágból és a társadalmi normáink a monogámiát veszik normálisnak,akkor azt kell mondanom , hogy ezt a viselkedés formát tanulni kell

mindaddig amíg ezt egy "kis kakas" nem tanulja meg addig nem várható tőle a társadalmi elvárásoknak megfelelő gondolkodás,viselkedés.

röviden ez a típus még éretlen egy komoly kapcsolatra.

remélem segítettem.

üdv

2010. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Miért kéne megfelelni a társadalmi elvárásoknak?


Éljenek a puák! :DDDD

2010. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Mondd meg a frankót papa ×D
2010. aug. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Öööö. Ha olvastátok, akkor a nőknek fontos az, hogy megbízzon valakiben, akivel összejön. NA mivel én nem vagyok nő, ezért gyanítom ez így van. Ha pedig megbízik bennem, akkor

1.: Azonnal elhagy, ha megtudja, hogy pua a srác, és csak egy lyuk az övén (hazugságokból nem lesz jó viszony)

2.: Nem tudja meg

Amúgy meg én is puáztam, a telefonszámig mentem. Kis önnövelésre volt szükségem. Aztán láttam, hogy ha nagyon akarom, akkor akármilyen számot meg tudok szerezni. Akiknek meg megadtam az enyémet, azzal meg beszélgettem, és haverok lettünk.

Tartottam a visszautasítástól, de gyakoroltam és hát... összejött :)

2011. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!