Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a puákról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a puákról? (első sorban lányok válaszát várom leginkább)

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 11:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
30%

Én amúgy tényleg puaközösségben vagyok vagyok, csak nem 150 cm dagadt pattanásos arc aki trükközik. :D

Válaszolok a kérdésedre, mert mert sok félreértés van. És az a durva, hogy tényleg létezik a közösségnek az a fajta legalja amiből kialakultak ezek a sztereotípiák.

De már a normálisabb arcok már csak egy jót röhögnek ha velük azonosítják őket. :)


Én soha életemben nem csaltam meg egy barátnőmet sem. Nem is fogom. Egy puának nincs rá szüksége, mert akármikor tud nőt szerezni. Csak az csalja meg a barátnőjét akinek újdonság egy pina és a barátnőjében is azt látja, nem pedig a belső értékeit. Egy igazi pua még csak véletlenül sem ilyen. :) Rég túl van azon, hogy a csajozás dicsőség vagy szükség. És a lányok lelkével törődik.

2010. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
de a puákat a nőcsábítás élteti, hogy a fenébe tudnák lekötni magukat hosszútávon?!
2010. júl. 23. 13:31
 23/36 anonim ***** válasza:

Mi miatt éltet valakit a nőcsábászat? Több lehetőség is van.

Pl. a leggyakoribb. Bekerül a szűz lúzer a közösségbe. "Úristen jó sok csaj kell, hogy megmutassam milyen király is vagyok. Be kell bizonyítanom mindenkinek."

Vagy. "Nem értem, hogy működnek a csajok, miért csalnak meg mindig, az összes csak egy ribanc meg...-om és kidobom őket."

Vagy. "Várom azt a lányt aki nem csak azért akar, mert miattam érzi magát értékesebbnek hanem rendben van az önbizalma és feltétel nélkül szeretni tud, ahogy én is őt. Amíg nincs meg keresgélek."


Ez a három dolog motiválja kb az embereket a közösségben. A negyedik amikor boldog kapcsolatban van az illető. A Lány is tud a közösségről és boldog, hogy a párja nem egy puhapö.cs, mint nagyon sok srác, de képes őt szeretni.


De mindegy jobb a te elgondolásod. Biztos csak a "nőcsábászat" számít. :D

2010. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
de olyan is van, h kapcsolaton belül tud a lány aról h pua a pasija, de nem igazán örül ennek...
2010. júl. 23. 13:46
 25/36 A kérdező kommentje:
én amugy nem is értem, h melyik nő örülne annak, h a pasija egy nőcsábász, és ki tudna így megbízni a pasijábal.
2010. júl. 23. 13:47
 26/36 anonim ***** válasza:

Ha nem bízik meg bennem egy csaj miről beszélünk? Értelmetlen az egész. Keressen olyat akiben megbízik. Én attól még tudom, hogy sohasem csalnám meg. Attól még hogy valaki tud csajozni nem biztos, hogy muszáj neki mindenáron.

Olyan mintha azt mondanád, hogy nem járnál thaiboxolóval, mert agresszív és biztos verni fog. :D

2010. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kényszer. Ne járj soha puával ha félnél. :D
2010. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
és Te is meg vagy róla győzödve h akárkit megkaphatnál?
2010. júl. 23. 14:27
 29/36 anonim ***** válasza:

Akinek nem tökéletes az önbizalma azt minden további nélkül. Csak egy kis fogást kell rajta találni és vége. Bár én még nem 100%-ban mindenkit. Nekem még sokat kell tanulnom. De ismerek olyat aki igen. Aki szó szerint bárkit.


De én nem azért tanulom ezt, hogy ki is használjam ezt csak nagyon érdekes ez a pszichológia része a vonzalomnak.

Nem szeretem a manipulatív embereket. Felelősséggel tartozom azokkal a lányokkal szemben akiket megismerek.


Azt érdemes felszedni, aki nem csak testileg de lelkileg is illik az emberhez. Ebben aztán semmi átverés nincs. :)

Abban meg pláne amikor a csajok szedik fel a puát pusztán azért mert látják a kisugárzásán, hogy nagyon rendben van a srác.

2010. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Amíg az embernek nincs hite magában és meg tudják ingatni, addig csak egy robot. Fájdalmas elismerni, de így van.


Ahogy Csernus is írta a Nőben. Amíg két ember azért tartja egymást, hogy tudjon a másikon támaszkodni, az lófasz.

Két egészséges, önmagában teljes ember kapcsolata tud csak kivirágozni.


Benned is látszik egyfajta félelem. Hogy manipulálhatnak a férfiak. Én is pont ezért szeretem a puaságot. Mert meg lehet ismerni az embereket. És senki nem fog manipulálni senkit. :)

2010. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!