Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a puákról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a puákról? (első sorban lányok válaszát várom leginkább)

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 11:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen embereket egy idő után mindenki megutálja és már nem fognak tudni megváltozni késöbb legalább mások szemében biztosan nem
2010. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
11:46 -- miért gondolod így? amugy én is hasonló képpen gondolkodok róluk, de mégis érdekelne, h Te miért ezt gondolod. Lány vagy különben?
2010. júl. 23. 12:03
 13/36 A kérdező kommentje:
11:36 -miért fura a gondolkodásom? Csak nem pua vagy?! :)
2010. júl. 23. 12:04
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

utánanéztem, és hát ne is haragudj, de nekem olyan emberek elfoglaltságának tűnik, akiknek nem megy természetesen, ösztönösen az ismerkedés, ezért különféle húúderavasz technikákkal görcsölnek. amilyen 'taktikákat' ott leírtak... pff, mind erőltetett, egyáltalán nem 'csábító', és ha valaki unszimpatikus, akkor az ilyen fogásoktól csak még taszítóbbá válik...

19/L

2010. júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
28%
Én is pua vagyok. 150 centi és 100 kiló, pattanásos, szőrös, de mégis simán le lehet fektetni akárkit ezekkel a trükkökkel. Igen lányok. Hiába ellenkeztek. Veletek is menne. :D
2010. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
95%

Hát bocsi, de tőlem akármit csinálhatsz a 150 centiddel, ragyáiddal és hájas hordó testeddel, nem tudnál megfektetni. Talán az agyatlan pics.knál bejöhet a dolog, hiszen az ilyen lányok alapból azért olyanok amilyenek, mert nagyon könnyű őket manipulálni. Szerintem akkor sem mennék sehova egy pattanásos disznóval, hogyha drogot tennél az italomba, bocsi. Vagy az altató pua módszernek minősül? :P


Amúgy szerintem szánalmasok. Én végigolvastam a kis oldalukat és az összes firkálmányt. Jót röhögtem egy-kettőn. Biztos van az a réteg, akinél bejönnek ezek a trükkök. Én csak azért állok szóba ilyen faszikkal, hogy röhögjek azon, hogy vergődnek hogy a lábam közé jussanak. :) Vicces, mikor a leírt trükköket felfedezem egy-egy önjelölt csábítón, ahogy próbálkozik :D


21/L

2010. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
13:10 Respect!!! Így van: :) Egyetértek. Várok még véleményeket. :D
2010. júl. 23. 13:14
 18/36 anonim ***** válasza:
61%

Tudtam, hogy max fél óra és egyből beszopja valami sértődött csaj. :D LoL. Legendás. :D:D:D

150 centi és száz kiló. Létezik egyáltalán ilyen? :D

Ku.rva aranyos vagy, ahogy véded az egód. Imádlak :D

2010. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok sértődött, lévén évek óta párkapcsolatban vagyok és soha nem lettem átcseszve egyetlen "pua" által sem. Ami azt illeti, engem még soha senki nem bántott, nincs bajom a férfiakkal abszolút. Ellenben akár hiszed, akár nem, vannak akik hasonló adottságokkal ilyen módszerekkel próbálkoznak. Mint mondottam volt, ÉN nagyon gyakran találkozom ezekkel a dolgokkal és azért veszem ezt észre, mert kb. egy éve elolvastam az oldalt ától cettig. Ennyit erről :) 21/L
2010. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Te melyik oldalakat olvastad? Én is ismerek egy párat. Szerintetek egy pua pasi kapcsolatban tud hűséges lenni?
2010. júl. 23. 13:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!