Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ugye én vagyok az akinek a több mint 3 éves kapcsolat megromlott.Na most nem tudom,hogy "mivan"...Szeretem őt...meg én vele is maradnék "életem végéig",de nem megy.És hosszú távon nem is tudnám mással elképzelni.Viszont vagy egy srác akivel msnezek 1 éve azóta már taliztunk is,nagyon jóba lettünk,tök jókat dumálunk,nevetünk...és a második találkozáson felbukkant egy csók is.Nagyon jó volt vele.Fogunk még találkozni (már ugy,hogy haverokkal,többen),elmegyünk vmi szórakozó helyre fizukor XD.Mondtam neki,hogy nem lesz semmi köztünk.Ő mondta,hogy oké.De nem oké mert mind2en vágyunk a másikra.Én is,ezt nem tagadhatom.De nekem ott van a barátom,akit szeretk,csak ugy sz*r az egész kapcsolat ahogy van.Én mindent megtettem,imádtam őt nagyon nagyon.De ő ezt az utóbbi időben nem viszonozza.Pobáltam már vele beszélni erről,azt mondja nem tudja miért ilyen...Párszor már szakitottunk,BORZALMAS volt!És,ha elmondom neki,hogy nem jó ez így akkor csak annyit mondd,hogy miért vagyok vele?!Ez felháborít.De közbe meg ha elmegyek bulizni nélküle akkor mindig kétségbe esik,és vissza akar trtani,hogy ne menjek.Ez a bulizgatás az elmúlt 2-3 hónapban jött rám,mivel 3 évig sehova sem

"mehettem"...Szóval féltékeny ésssss nemtom,hogy most mi van.Nme jön össze a kép...De viszont a másik sráccal egyértelmű,hogy jobban érzem magam.De mondom én nem tudnám mással elképzelni.Ha valaki igérné,hogy a kapcsolatunk a barátommal jobb lesz valamikor akkor esküszöm 100 évet is várnék rá...de így...ááá.Kész...De nem igéri senki :( szóval várjak vagy ne várjak...vagy mi legyen?Vessek véget fájó szívvel?Vagy még probáljam helyre hozni én egyedűl már 100adjára?Mert annak semmi értelme,egyedűl nem megy,két ember kell hozzá.Ő meg nem tesz semmit,de nem akar szakítani...


2008. nov. 20. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:

olvasva az irományodat nekem az derült ki, hogy nme tudod mit akarsz. Ha van egy pasid, akivel megromlott a kapcsolatod, ráadásul olyanokat mond neked, hogy 'akkor minek vagy vele?' akkor nem tudom, hogy tényleg minek vagy vele?

Szerintem, és hidd el így van, a megszokás miatt.

Én a helyedben otthagynám egy időre (de inkább örökre) és keresnék mást. Pl. az említett bulis srácot.

És NE várj a mostanira 100 évet, tutira nem éri meg.


B.P.

2008. nov. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval ha jól értelmeztem a történetedet van egy pasid akit a szíveddel szeretsz még de az új pasit meg inkább a tested és a lelked kívánja.Beszélj beszélj és beszélj a régi pasival és hagyd a fenébe a másikat.Ne találkozz vele és ne is beszélj vele semmilyen formában(msn).Felejtsd el!Mi lenne ha a pasidnak is lenne egy ilyen barátnője.Biztos rosszul esne neked.Menjetek el együtt szórakozni legyetek többet együtt.Légy te a kezdeményező ha kell.A kapcsolat miatt megéri és hagyd a női büszkeséget.Sokszor el kell mondani a srácoknak,hogy mit szeretne mire vágyik a párjuk,mond el ha kell.A pasik másképp működnek mint a csajok.Ezért is szoktak elrontani dolgokat pedig ha elmondta volna a lány úgy csinált volna a srác.Sok sikert!Krisztián.
2008. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia krisztián!szívem szerint ezt tenném,de a helyzet,hogy én számtalanszor elondtam neki,hogy min változtassunk,én tettem is érte nem is keveset.De emmi.Őt nem érdekli az egész....Ebben a helyzetben biztos ez a legjob megoldás?
2008. nov. 21. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor talán a nehezebb és fájdalmasabb megoldást kéne választanod.Szakíts vele pár hónap és rá kell döbbennie,hogy nem vagy mellette és nincs már ígérgetés.Ne mond neki,hogy csak próbaidőt kap hogy térjen észhez csak egyszerűen küld el.De te ne pasizz éld tovább az életed szórakozz de okosan úgy,hogy később ne fájjon számodra sem és a párodnak sem.Távolról figyeld a barátodat,hogy él mit csinál stb stb.Közös barátok mit mondanak róla,sok mindent elárulnak ezek az információk róla és a kapcsolatotokról is.Előbb utóbb kiugrik a nyúl a bokorból.Ha érdemes rá,hogy a párod legyen és erős kapcsolatotok lesz utána megéri ez a pár hónap.Ellenkező esetben meg jobban jártál sajnos.De inkább így mint máshogy.Ebben a megoldásban a pasik 60%-a rosszul teszi amit tesz és sajnos elváláshoz vezet.De remélem a te barátod nem tartozik ide.Sok sikert.Krisztián.
2008. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!