Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fel hívjam? Vagy ne hívjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel hívjam? Vagy ne hívjam?

Figyelt kérdés
Van egy srác kb. 1hónapja ismerem, az elején nagyon jobban voltunk. Szinte minden nap beszélgetünk msnen. De mostanában ő sem és én sem tudunk géphez ülni. Ezért elkérte a telefeonszámom és azt mondta ha hiányzol, majd felhívlak. 2* felis hívott. De utána már nem nagyon. Sőt, napokig nem hívott és nem is írt. Pénteken írtam neki smst, nem írt vissza. Vasárnap pedig írtam neki egy smst hogy nem tudunk találkozzni mert találtak bennem valamit, és orvosról orvosra kell járkálnom. És ma csütörtökön van, és még ma sem hívott és nem is írt. Pedig előfizetéses. Miért nem hív? Ha én hívom fel, akkor az olyan nyomúlos nem??
2010. júl. 22. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Ő is hívott már, többször is.

Hívd fel nyugodtan.

2010. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel.egy próbát megér!
2010. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel,biztos csak elfoglalt.Lehet,hogy csak rád vár.
2010. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!