Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség a búcsúszex?

Figyelt kérdés
Barátommal mostanába szakitottunk és ő akar egy búcsúszexet. hülyeség?
2008. nov. 19. 23:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
igen, hülyeség
2008. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

oO igen, hülyeség!

szakítottatok, azt még ki akar használni.. jézusom oO

szerintem ilyenbe ne menj bele, dehát ahogy gondolod....

2008. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
jóhogy az. milyen már az? velem ha szakítanak legszívesebben sírnék hazamennék és kész. nem hogy még azzal feküdjek le aki már nem szeret/akit már nem szeretek? akivel pont szakítok? hülyeség. majd búcsúszexezek este vki mással.
2008. nov. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Csak akkor menj bele, ha úgy érzed, hogy még lehet valami a kapcsolatból.
2008. nov. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Én szeretem, nincs akkor utána benned olyan, hogy jajj, rendesen el sem tudtam búcsúzni...
2008. nov. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%

Nézze, szerintem ez egy nagyon jó lehetőség arra, hogy lezárja a dolgot. Fiatalkoromból még emlékszem arra, hogy a kedves Mancival amikor szakítottunk, akkor még volt egy búcsúcsókunk - belegondoltam utólag, hogy az utolsó szerelmeskedésünkkor még nem is tudtam, hogy az az utolsó...Pedig milyen jó lett volna, ha tudom.

Ragadja meg a lehetőséget bátran.

-Sallay Doktor úr

2008. nov. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ez attol s függ hogy mért szakitottatok. például ha külföldre költözik és ezért szakit veled akkor persze oké a bucsuszex e ha azért szakit mert mást szeret, akkor elég nagy hülyeség lenne vele lefeküdni.
2008. nov. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
70%
Hm..Ha már szakítottatok,és nem is vagytok együtt,akkor ez nem a búcsúszex kategória...Vajon hány ilyen követné még?..Érted..Szerintem,ha lezárjuk a dolgot,akkor zárjuk le,és ne tegyük egymásnak még nehezebbé az elválást.Tuti,h nehezen(főleg ha jó volt vele a szex),de nemet mondanék,mert szerintem igenis hülyeség..Ettől függetlenül a döntés a tiéd.Persze ha neked is jó vele,akkor ne hagyd ki,de nem biztos,h élveznéd-annak tudatában,h ez az utolsó.
2008. nov. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha szakít, az azt jelenti, már nem szeret, ha nem szeret, akkor viszont csak használni akar. Én nem tartom tisztességesnek, hogy valaki szakítás utána ilyen ajánlattak kavarja fel a másik érzelmeit. Mert, ha a másik félben még pislákol a szerelem, akkor nagyon megfogja szenvedni azt az egy alkalmat.
2008. nov. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Mi 2 év után szakitottunk közös megegyezéssel, mivel sokat veszekedtünk.Viszont a sex annyira jó volt hogy hiába voltunk 2 hónapig külön szinte heti rendszerességgel visszajártunk egymáshoz:)

Mi lett a vége?

Megkérte a kezem!

2008. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!