Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tettétek már próbára párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettétek már próbára párotok hűségességét, másnak kiadva magatokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

17:12-vel vitatkoznék.

Akinek ezen jár sokat az esze az tényleg lehet beteges, a féltékenység tényleg nem jó, de (sajnos) sosem alaptalan. Csak akkor lenne alaptalan, ha nincs másik megfelelő nemű fizikailag hozzáférhető személy a párod számára. Minden más esetben mindegy mennyire hiszel magadban és párodban, bekövetkezhet az az érzelmi szituáció, hogy a párod legjobb(!!!) döntése az, hogy megcsal téged. Ha te nem is vagy hibás, meg ő sem, csak a dolgok tendenciája miatt mégis a megcsalás jár a legjobb várható eredménnyel... De ezen agyalni tényleg felesleges, és szerintem ha egy "másnak adom ki magam" teszten nem megy át a pár, akkor is lehet vitatkozni az eredményen, mert attól még lehet hogy fizikailag nem tenné meg, csak instant messengeren nem akar leláncoltnak tűnni pl.


Na de ez pusztán elméleti fejtegetés, a gyakorlatban vagy megbízol a párodban, vagy hiába megy át egy ilyen teszten, akkor sem fogsz benne megbízni igazán, mert a bizalmat egy ilyen teszt nem fogja megoldani és alapvetőbb a probléma köztetek...


A legjobb sztem óvatosan de megbízni és nem ilyenre fecsérelni az időt.


Ja és aki azt írta, hogy "amiről nem tudsz, nem is fáj".. Vele egyetértek, akkor is ha ez nem szép, de ha megbotlik az illető és a botlástól nő csak be a feje-lágya (ilyen sok van), akkor minden lehet még szép és jó, de ha kiderül akkor általában mérgezett az ügy...

2010. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hehetetlen, de még a saját szerelmükben sem bíznak meg...


Ugye babáim, nem azt a Ku*rva rtl kell nézni, hanem megbeszélni a problémákat...

A kapcsolatok alapjai többet között a bizalom, és a megfelelő kommunikáció a felek közt...


Nem csodálom ha családon belűl is elidegenedünk...

Sok boldogságot!

2010. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én egyszer kíváncsiságból megtettem, és tanultam is belőle, csak hát eléggé meggondolatlan voltam. Nem tudtam magamban tartani, ezért megmondtam a barátomnak, és majdnem szakítottunk. Nem érdemes ezt csinálni, ha meg akar csalni, azt nem tudod ezzel megakadályozni, és ha féltékeny tipus vagy, azután is az leszel.
2010. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nekem volt egy barátom, akiről visszahallottam rossz dologkat, én is felvettem msnen egy másik csaj nevében, és átment a teszten....mondjuk nem voltam túl rámenős, kis unszolásra nem ment bele taliba, de azért képet akart vna. nem vtam túlzottan rámenős, de elég volt belőle, forgott a gyomrom közben, de utána jobabn éreztem magam.

bár az is igaz, h nem mesélt róla soha nekem, peg én mindig meséltem ha vmki ki akart kezdeni velem....

2010. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 StephanieXx ***** válasza:
Nem.Ha nem bízok benne,akkor inkább legyen vége.Persze ha a bizalmatlanságon megalapozott.
2010. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha rászolgálna az illető, akkor igen, szeretnék meggyőződni róla, hogy átver-e vagy nem.
2010. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!