Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tettétek már próbára párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettétek már próbára párotok hűségességét, másnak kiadva magatokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez már beteges...
2010. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem. megbízom a páromban.
2010. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát..mondjuk azt,hogy elég sokszor csalódtam,így nehezen bízok meg emberekben...,amúgy nem tudom,hogy megtenném-e...lehet. :D
2010. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem tenném meg. De van ismerősöm, aki megtette. :) Névtelen levél a csávónak, a srác kapott rajta :) LEBUKOTT

AZ ILYENNEK ÚGY KELL

A KÖV MONDÁS HIVE VOK, S LEHET PONTOZNI, NEM ÉRDEKEL: AMIRÖL A MÁSIK NEM TUD, NEM FÁJ NEKI


A CSAJ MAGÁNAK KERESTE A BAJT :d:d:d:d:d

2010. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

még nem, de biztosan ki fogom egyszer próbálni.

irigylem azokat akik tudnak bízni a párjukban, én sajnos sem férfi, sem lezbikus nem vagyok...:)

2010. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

én bizom a páromban, ha meg tudom h megcsalt mit csinálok? a csaj szemét kikaparom, a barátom tökeit meg a kezébe adom :P

és kül ő tudja mit veszit...

megbizni vkiben? én ugy fogalmaznék: megbizni magadban: ha biztos vagy magadban és harmoniában élsz, nem fox kételkedni és ugy érzed a világ is veled együtt mosolyog

2010. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Én tettem már probára a barátomat hogy msn en kiadtam magam egy másik csajnak!de hát végül is jo mert jobban meggyőzödtem arrol hogy menniyre bizhatok benne ilyen téren is!:D
2010. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem ilyet beteg emberek csinálnak csak. Azt, akivel együtt vagyok tisztelem annyira és bízom benne annyira, hogy ilyen eszembe se jusson (tényleg nem jut eszembe sem!!!).
2010. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Én sem csináltam még ilyet, de biztos kifogom próbálni. Barátom allítólag két lánnyal is megcsalt. Persze Ő azt mondta, hogy nem igaz. Neki hittem. Azóta is együtt vagyunk, de bizalmam eléggé mínuszban van. :s Ki fogom próbálni, mert szeretném megtudni, hogy mi is az igazság. Csak én nem msn-en meg nem levelet írok neki, hanem egyik barátnőmet megkérem, hogy másszon rá a pasimra. Gerinctelenség tudodm, de szeretném tudni a dolgokat.
2010. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
*állítólag
2010. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!