Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok mindig vele?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és 4éve nagy párom .mikor suliba jártam.volt egy osztálytársam és mostanában nagyon sokat gondolok rá! töbször álmodok vele.hogy csókolozok vele meg ölelget simogat de volt mikor szeretkeztünk.előfordult mikor felébredtem tök nedves voltam.

szeretem a párom de tényleg csak mostanában nem agyon foglalkozik velem,akkor is eszembe jut hogy ö foglalkozna

a fiúnál nem lenne esélyem mert nem vagyok az esete.hogy verjem ki a fejemböl?


2010. júl. 22. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
csak én nem értem mit akar a kérdező?
2010. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én értem,csak nem tudom a választ.
2010. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az álmaink néha a titkos vágyainkat fejezik ki, úgyhogy ezt nem tudod kiverni a fejedből. Amíg a párod nem izgat fel (mert nem is foglalkozik veled), addig másokat fogsz kívánni. Épp ez a srác van közel hozzád, aki felvillanyoz.


Én sem tudok hasznos választ adni. Tedd rendbe a kapcsolatod.

2010. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké köszi:S:D
2010. júl. 22. 20:10
 5/5 anonim válasza:
Azért álmodol azzal a fiuval mert érdekel téged!Én is igy voltam:D
2010. júl. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!