Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek vagy ne? ( -> )

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nem rég ejtett pofára.Azaz azt hittem hogy szeret és még sem így volt.Vagy is az elején úgy volt de a végén nem mondta meg hogy van egy másik lány akibe szerelmes.Szóval nagy nehezem kihevertem. De én nem szeretném hogy rosszban legyünk ezért én csak barátként tekintek rá. És nem tudom hogy rossz néven venné-e ha rá írnék msn en. Esetleg azt hinné hogy nyomulok.. Ezért nem merek vagy nem tudom hogy rá írjak-e. Mit tegyek?Vagy mit gondolna szerintetek?
2010. júl. 22. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Süllyedő hajó effektus... Szerintem az nem korrekt ha szakítás közben már másfelé menekül valaki, de te tudod...

Azért győződj meg róla tényleg szeret-e vagy csak ideálisan könnyű prédának tart?


17/F

2010. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Az első mondatod nem igazán értem. :/


Most azon vagyok... :S

2010. júl. 26. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!