Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek vagy ne? ( -> )

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nem rég ejtett pofára.Azaz azt hittem hogy szeret és még sem így volt.Vagy is az elején úgy volt de a végén nem mondta meg hogy van egy másik lány akibe szerelmes.Szóval nagy nehezem kihevertem. De én nem szeretném hogy rosszban legyünk ezért én csak barátként tekintek rá. És nem tudom hogy rossz néven venné-e ha rá írnék msn en. Esetleg azt hinné hogy nyomulok.. Ezért nem merek vagy nem tudom hogy rá írjak-e. Mit tegyek?Vagy mit gondolna szerintetek?
2010. júl. 22. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
írjál:D miért ne írnál rá??
2010. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

írj rá. és szerintem tisztázd, hogy túl vagy rajta. neki is elmondhatod mindezt amit leírtál. (:


15/L

2010. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
ha azt is hiszi elsőre, hogy "nyomulni" akarsz, akkor tisztázzátok. akkor írj rá, ha biztosan túl vagy rajta, vagy pedig ez lenne az utolsó lépés, hogy lezárd. viszont mindenképp dönts! (:
2010. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
63%
te soha ne nyomulj egy srácra utálják a pasik ha szeret ás jobban akar téged mind azt a másik csajt akkor ugy is felkeres . És mondom te ne hivogasd meg semmit ne csinálj és ha netán fel keres akkor is nehogy beess a dumájának és megint elbaszod hanem gondolkodj és hagyd hogy udvaroljon neked . én szoritok és ezt fogadd meg mert pasi irta :D
2010. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írj rá, mert én a fiú helyében azt gondolnám hogy nyomulós és könnyűvérű vagy..

25f

2010. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.De ha ő soha nem fog rám írni? :oo
2010. júl. 22. 18:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha egy másik lányba szerelmes akkor minek várod hogy írjon neked?? Hagyd őket békén.
2010. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
most utólag ki írása meg a képei szerint szakítottak. És ilyen meg bánós meg szomorú idézeteket rak ki a profiljára. És alig 5 napig voltak a másik lánnyal együtt. Nekem meg folyamatosan irta hogy mindennél jobban szeret meg stb. Tehát nem hiszem hogy már nem érez irántam semmit. Ha mégis igy lenne akkori s csak barátként tekintek mostmár rá. (Ezek után főleg. De akkor nem írok rá.
2010. júl. 22. 19:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Így már azért másabb..

Akkor viszont megpróbálhatsz olyasmivel nyitni felé, hogy nincs e kedve beszélgetni. És így el tudja dönteni, hogy mit akar és Te sem voltál nyomulós ha elfogadod bármit is reagál.

2010. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszát.(:
2010. júl. 22. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!