Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem lép? Bővebben lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem lép? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Csávónak bejövök és nekem is ő, de nem fog lépni...azt mondta..mepdig akar többet szóval arra vár hogy ÉN lépjek...de sztem ezt neki kéne..de mégis szereintetek hogy lépjek?
2010. júl. 22. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, de kurv4 büdöset fingtam:D:D
2010. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
OWNED!:D
2010. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hmmm...nekem is volt egy dettó ugyanilyen pasi az életemben.Sokáig húztuk a dolgot,mert senki nem lépett,pedig nyilvánvaló volt,hogy mind a ketten akartuk,mert közös barátaink voltak és ugye jött az info :))

Akkor még fiatalabb voltam és én is úgy gondoltam,hogy a fiúnak illene megkérdezni a dolgot,de ilyen esetben végül is a lány is simán kezdeményezhet,a jelenlegi párommal is így jöttünk össze,ugyanaz volt a helyzet,mint az előző srácnál,akiről írtam.Szóval ha szeretnéd a kapcsolatot,akkor nyugodtan léphetsz te is,ebben az esetben nem ciki.

21/L

2010. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. válaszolónak...de hogyan lépjek?:$
2010. júl. 22. 18:12
 5/11 A kérdező kommentje:
azaz a 3.nak...vagy nemtudom...de köszi!:)
2010. júl. 22. 18:23
 6/11 anonim ***** válasza:

nem ismerem a körülményeket,szóval először is általánosságban:

hívd el sétálni valami csendesebb helyre,ahol tudtok beszélgetni,közben adhatsz jeleket,hogy bejön neked-tudod,sok-sok mosoly,ha egymás mellett sétáltok,hozzáérhetsz "véletlenül" a kezéhez,stb-persze nem rámenősen.De ha megírod,hogy honnan, mióta,ismered,mennyire vagytok szoros kapcsolatban,stb.akkor többet tudok segíteni,ha akarod.

21/L

2010. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
írj neki msn en, vagy találkozz vele és figyelj... nagyon figyelj Szia!
2010. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor írom a körülményeket...naggyából... nem régóta ismerjük egymást,talán pár hónapja de nagyonközeli kapcsolatban vagyunk..minidg beszélünk msnen meg minden, nincs olyan hogy ne írna rám..ha köszön úgy hogy becézget,elköszönéskor írja hogy szeret stb. Mikor találkozunk puszi,ölelés...stb. És nemrég elvesztettem egy fogadást és a "tét" az volt hogy smárolnom kell vele..no ez már elég régen volt..és azóta sem kapta meg és mondtam neki hogy valmikor a napokban...:) nos így állunk és nem tudom mi legyek...:/ kérlek...segíts...:]
2010. júl. 22. 19:35
 9/11 A kérdező kommentje:
De ezt a tétet ő tűzte ki szóval szeretné meg minden és minig rákérdez..meg próbál "fenyegetni" vagy ha talizunk elveszi a telóm vagy vmit hogy akkor kapom meg ha...:P
2010. júl. 22. 19:37
 10/11 anonim ***** válasza:

hmm,értem.Szóval még mindig ugyanazt tudom írni,amit eddig,hívd el sétálni,de azzal kiegészítem,ha ilyen közvetlen a viszony,akkor nyugodtan terelheted a beszélgetést a járás témára.Adhatsz egy puszit az arcára,ha olyan pillanat akad,stb.Ebben a helyzetben már nem probléma,hiszen minden kialakult,aminek a járás előtt ki kell.Ő valószínűleg azért nem tér rá nyíltan a dologra,mert fél az elutasításoktól,de abból kiindulva,amiket leírtál,már nagyon sok célzást tett,amire csak a "választ" várja :) úgyhogy csak bátran,nem kell túlbonyolítani a dolgot.Emlékszem nálunk is ugyanez volt,a srác tette a nyilvánvaló mozdulatokat,stb én meg egyenesen rátértem a témára,kicsit meredek volt,mert a szívem majd kiugrott,de megérte:)látod így is lehet,nem volt ezzel se semmi baj,nem volt tolakodó,mert egyértelmű volt mindkettőnk számára,hogy járni akarunk egymással,csak valakinek beszélnie kellett róla.Szóval így is lehet,de a legjobb ha finoman felhozod a témát.

21/L

2010. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!