Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs pasim? Hol találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? Hol találhatnék végre egyet?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok (sőt, lassan már 18) és még sosem volt pasim..Az utóbbi pár hónapban egyre elkeserítőbb és zavaróbb ez, mert komolyan annyiszor rádöbbenek, hogy csúnyácska lányoknak is van pasijuk, sőt..:S Én meg..:S

Nem akarok beképzeltnek tűnni, mert nem vagyok az, de mások szerint nem vagyok csúnya (165 cm, 50 kg, barna haj, kék szem, sportolok, figyelek az étkezésre is) nem szoktam bunkózni senkivel, igyekszem tényleg segítőkésznek lenni..

a suliban elég jól tanulok, vannak céljaim a jövőre nézve, nem dohányzom, néha eljárok bulizni a barátnőimmel, de nem vagyok az a plázacica :)

Félre ne értse senki, nem ismerkedési szándékkal írtam, csak hátha valaki tudja, min kéne változtatnom, hogy végre engem is észrevegyenek!


2010. júl. 22. 15:37
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
válaszoltam :)
2010. júl. 22. 16:22
 22/26 anonim ***** válasza:
Írtam én is egy privit, amiben kértem egy fényképet tőled, de másik mail címre mert amiről ide regiztem annak elfelejtettem a jelszavát.
2010. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Lyon ***** válasza:
Ne hari, de nem jött e-mailem....
2010. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

igen, valami nem stimmel az e-maillel, nem akarja megnyitni!

de rajta vagyok, szóval amint tudom, küldöm

2010. júl. 22. 16:36
 25/26 anonim ***** válasza:

Küldenél egy képet nekem is priviben? Kíváncsi lennék.

F/én is lassan 18

2010. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Küldj e-mailt és megmondom, tényleg jó csaj vagy-e. Meg adok néhány jótanácsot is esetleg, ha gondolod.


33/f

2010. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!