Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs pasim? Hol találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? Hol találhatnék végre egyet?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok (sőt, lassan már 18) és még sosem volt pasim..Az utóbbi pár hónapban egyre elkeserítőbb és zavaróbb ez, mert komolyan annyiszor rádöbbenek, hogy csúnyácska lányoknak is van pasijuk, sőt..:S Én meg..:S

Nem akarok beképzeltnek tűnni, mert nem vagyok az, de mások szerint nem vagyok csúnya (165 cm, 50 kg, barna haj, kék szem, sportolok, figyelek az étkezésre is) nem szoktam bunkózni senkivel, igyekszem tényleg segítőkésznek lenni..

a suliban elég jól tanulok, vannak céljaim a jövőre nézve, nem dohányzom, néha eljárok bulizni a barátnőimmel, de nem vagyok az a plázacica :)

Félre ne értse senki, nem ismerkedési szándékkal írtam, csak hátha valaki tudja, min kéne változtatnom, hogy végre engem is észrevegyenek!


2010. júl. 22. 15:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

moss fogat, zuhanyozz gyakrabban...


19/F

2010. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
Erre én se tudok sokat mondani egy kép v. valami bővebb információ sokat segítene.
2010. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Én meg egy 196cm magas széparcú srác vagyok, aki akar dobjon privit:)


17f

2010. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"Félre ne értse senki, nem ismerkedési szándékkal írtam, csak hátha valaki tudja, min kéne változtatnom, hogy végre engem is észrevegyenek!"


Csak az előnyös tulajdonságaidat írtad le. Senki nem fogja azt mondani, hogy pl ne sportolj, ne figyelj az étkezésre vagy szokj rá a cigire. Nyilván vannak rossz tulajdonságaid, amikkel esetleg elriasztod az embereket, és amikről esetleg nem is tudsz, mindenesetre a fentiekből nem derülnek ki. Szóval így nehéz megmondani, hogy min változtass.

2010. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 csibefalat válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:47


Ott a pont ;)

2010. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Lássuk csak, mi tettél te azért, hogy pasid legyen?Ha csak vársz hogy majd megszólít valaki akkor lehet hogy örökre várhatsz.Ismerkedj pasikkal akik tetszenek(nem, nem fogják azt gondolni emiatt, hogy "futsz utánuk" mert ez csak beszélgetés, ismerkedés) és utána majd a pasi látja hogy érdeklődsz iránta és lépni fog tovább, csak ti lányok soha nem érdeklődtök, csak várjátok a sült galambot.

20f

2010. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
írj pm,segíthetek :P
2010. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

jó, akkor most írok a rossz tulajdonságaimról is, igazatok van, az tényleg lemaradt!

szóval...elég akaratos vagyok, nehezen bízom meg emberekben, aki egyszer megbántott, azzal nehezen békülök,..

a külsőmmel sem vagyok teljesen megelégedve..de ez az én dolgom, igyekszem a jó oldalam mutatni azért..

most így hirtelen elég nehéz sok - dolgot felsorolni, ezt nem tőlem kéne megkérdezni, de abban egyetértek veletek, hogy nem vagyok tökéletes (vagy miss tökély, ahogy írtátok) hiszen nekem is vannak hibáim, mint ahogy mindenki másnak..

2010. júl. 22. 16:14
 19/26 A kérdező kommentje:
és a privit is csak azért írtam, mert kiváncsi vagyok, hogy egy idegennek mi a véleménye rólam, a fényképeim alapján..nem célom az interneten ismerkedni, főleg így nem, hogy itt kesergek előtte :D
2010. júl. 22. 16:17
 20/26 Lyon ***** válasza:
Írtam privit de semmi válasz!!!!
2010. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!