Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs pasim? Hol találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? Hol találhatnék végre egyet?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok (sőt, lassan már 18) és még sosem volt pasim..Az utóbbi pár hónapban egyre elkeserítőbb és zavaróbb ez, mert komolyan annyiszor rádöbbenek, hogy csúnyácska lányoknak is van pasijuk, sőt..:S Én meg..:S

Nem akarok beképzeltnek tűnni, mert nem vagyok az, de mások szerint nem vagyok csúnya (165 cm, 50 kg, barna haj, kék szem, sportolok, figyelek az étkezésre is) nem szoktam bunkózni senkivel, igyekszem tényleg segítőkésznek lenni..

a suliban elég jól tanulok, vannak céljaim a jövőre nézve, nem dohányzom, néha eljárok bulizni a barátnőimmel, de nem vagyok az a plázacica :)

Félre ne értse senki, nem ismerkedési szándékkal írtam, csak hátha valaki tudja, min kéne változtatnom, hogy végre engem is észrevegyenek!


2010. júl. 22. 15:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%

vetkőzz

16/F

2010. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Lyon ***** válasza:

Neved? Vagy esetleg egy fénykép?

Én is bnőt keresek, mert már jó lenne vkit szeretgetni és én sem vagyok ronda pasi!!

Vagy esetleg iwiw?????

2010. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Menj közöségbe, bár én neten találtam magamnak pasit. Sok sikert.
2010. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

küldj egy képet privátba, + egy kicsit részletesebb leirást és hátha lesz vmi ötletem

17*f

2010. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

szoktam járni közösségbe, de eddig nem talált még senki :S


másodiknak: írj privit ;)

2010. júl. 22. 15:45
 6/26 anonim ***** válasza:
31%
tipikus "sose volt még pasim, de szép vagyok" kérdés.
2010. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
24%

Nem lehet, hogy egy kicsit nagyképű vagy? Leírod, hogy mekkora miss tökély vagy de mégsincs pasid. Lehet, hogy előttük is tolod ezt a miss tökély szöveget és azt nem viselik el?

Ilyen paraméterekre, adottságokra 15-től 50ig minden második pasi beindulna, egészen biztos, hogy van valami homokszem a gépezetben, hogy mégse jött össze soha, talán nem kéne annyit a külsőn stresszelni és a belső tulajdonságaidról is számot kéne vetni.


Amúgy én 25 évesen csókolództam először és mégis élek.

2010. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
15%
Ja hogy nem ismerkedési céllal írtad, de máris privizel az első jöttmenttel, aki rágerjedt a - nyilván nem teljesen igaz - bemutatkozásodra?
2010. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
én meg ronda vagyok,és sose lesz pasim,na ehhez mit szólsz?:(
2010. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Én egy ronda pasi vagyok, van esélyem?
2010. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!