Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam ezt el?

Figyelt kérdés

Nos hát nemrég jöttünk össze pontosabban hétfőn. Azóta még nem találkoztuk. Ez volt a második randi. Nos hát a következő randin megszeretném mondani neki hogy szeretem őt. Tudom korainak tűnhet de hétfő óta sokat nagyon sokat gondolkoztam rajta és hát még sosem éreztem senki iránt így ahogyan most érzek iránta meg a nap folyamán nagyon sokat gondolok rá. Hát én nem szoktam csak úgy dobálózni ezzel a szóval de tényleg így érzek eddig csak egyszer mondtam ki azt is nagyon nehezen sikerült:P és nem tom hogyan mondjam meg neki. Nem vagyok a szavak embere sajnos és hát félek attól hogy hogyan fog reagálni rá mert lehet neki még korai ez.Szerintetek?

am még annyit hogy a lány 16 lesz nemsokára én 19 vagyok és hát beszélgettünk erről arról és szóbakerült hogy ő is komoly és tartós kapcsolatot keres meg én is.De mégis félek neki ezt elmondani.Mit tegyek?

köszi a válaszokat előre is.


2010. júl. 21. 16:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi ötleteket:)


De az a baj hogy hétfőn jöttünk össze és akkor találkoztunk utoljára azóta semmi. Kedden felhívott mondta hogy hiányzok neki. Tegnap meg sms-t küldött hogy mi van velem hiányzok neki stb... aztán felhívtam elmondtam neki hogy ő is hiányzik nekem és tudnánk e találkozni e azt mondta hogy most nem majd szól ha igen. de még semmi:( A szomszéd városban lakik ami 10 km-re van tőlem nem nagy táv de azért hivatlanul beállítani hozzájuk nem szeretnék:/ de rengeteget gondolok rá és hát még senki iránt nem éreztem így.

2010. júl. 23. 12:51
 12/19 anonim ***** válasza:

Inkább még ne kösd az orrára az érzéseidet, mert könnyen hoppon maradhatsz. Ennyi idő után még nem biztos, hogy az ő érzései is kölcsönösek. Hagyj neki egy kis időt, mert sajnos tehernek fog érezni akkor, ha neki majd nem alakul ki ilyen gyorsan a szerelem, és ki fog lépni a kapcsolatból.


Tapasztalatból írtam.


18l

2010. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha akarod el is mondhatod neki, csak egy kicsit kevesebb "háttal". Ha végigolvasod amit írtál, akkor látni fogod, hogy szinte minden mondatodban benne van, a "hát".
2010. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
12:53as köszi a választ tehát akkor még ne mondjam el neki és várjak türelmesen hogy mikor szól hogy találkozhatunk újra ugye?
2010. júl. 23. 13:08
 15/19 A kérdező kommentje:
értem:D nem tudom miért de nagyon sokszor használom:D.
2010. júl. 23. 13:10
 16/19 anonim ***** válasza:
Figyelj oda rá, hogy ne használd ilyen sokat a töltelékszavakat. Egyrészt felesleges, másrészt a legszebb szerelmi vallomást is szörnyen el tudja rontani. Sok sikert!
2010. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
13:16 oksa köszi
2010. júl. 23. 13:18
 18/19 anonim ***** válasza:
Unokatesóm lány, 25 éves, egyszer kétszer találkozott egy fiúval, és ő a másidok találkán szerelmet vallott, meg hogy igyekszik majd jó társ lenni, stb... Hát nem kell mondanom hogy az unokatesóm menekült. Ne siesd el. Ha tetszel neki akkor még többet fogtok találkozni, és többet fog jelenteni neki ha érzi hogy megalapozottan mondod ezt a komoly dolgot.
2010. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hagyd kibontakozni a kapcsolatot, nem kell az elején kipróbálni meg letudni mindent... ÉS HÁT lesz még alkalmad elmondani neki, éreztetni vele, stb. stb...
2010. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!