Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam ezt el?

Figyelt kérdés

Nos hát nemrég jöttünk össze pontosabban hétfőn. Azóta még nem találkoztuk. Ez volt a második randi. Nos hát a következő randin megszeretném mondani neki hogy szeretem őt. Tudom korainak tűnhet de hétfő óta sokat nagyon sokat gondolkoztam rajta és hát még sosem éreztem senki iránt így ahogyan most érzek iránta meg a nap folyamán nagyon sokat gondolok rá. Hát én nem szoktam csak úgy dobálózni ezzel a szóval de tényleg így érzek eddig csak egyszer mondtam ki azt is nagyon nehezen sikerült:P és nem tom hogyan mondjam meg neki. Nem vagyok a szavak embere sajnos és hát félek attól hogy hogyan fog reagálni rá mert lehet neki még korai ez.Szerintetek?

am még annyit hogy a lány 16 lesz nemsokára én 19 vagyok és hát beszélgettünk erről arról és szóbakerült hogy ő is komoly és tartós kapcsolatot keres meg én is.De mégis félek neki ezt elmondani.Mit tegyek?

köszi a válaszokat előre is.


2010. júl. 21. 16:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

azért nem kell ajtóstul rohanni a házba...

bőven elég, ha jelezd, hogy emnnyire szimpatikus neked, hogy milyen jól érzed magad vele, hogy szeretnél minél többet találkozni vele, hogy jobban megismerhessétek egymást

2010. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól függ, hogy érdemes-e elmondanod, hogy a randi végéig, hogyan viselkedik veled. Ha érzed, hogy őis szeret, de legalább nagyon kedvel, akkor örülni fog, hogy kimondtad :) Hajrá!!
2010. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem azt kellene mondanod, hogy szereted, met az tényleg bután hangzana, így ennyi idő után. Annyit kellene mondanod (ha már ennyire kikívánkozik belőled), hogy nagyon kedveled, jól szórakozol vele, és már alig vártad a következő találkozást. Feltételezem fiú vagy, így azt kell hogy mondjam: alaptalan, hogy a lányok annyira szeretik ha lerohanják őket az ézelmekkel. Hagyd, hogy lassan alakuljon ki, nehogy megijedjen.20/L
2010. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves lány vagyok, úgyhogy elmondom mire vélném. Ha előtte is ismerted, mondjuk fél-1 éve, akkor megmondhatod neki a 3. randin( de ez is sietős már..). De ha 1-2 hónapja ismered, vagy még kevesebb, akkor bőven várj! Ha nekem ezt mondaná valaki pár hét után, én arra gondolnék hogy minél előbb meg akarja szerettetni magát velem, és bízik abban hogy hamarabb kötünk ki az ágyban. Ezzel a szóval tényleg várni kell, inkább tettekkel mutasd ki, hogy kezded megszeretni.
2010. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat


16:40 ez jól hangzik sztem ezt fogom neki majd mondani szerintem már ha lesz bátorságom kimondani:P


16:43

értem nem akarok elsietni semmit megszerettetni meg sztem hát nem tom azt mondta hogy egy kedves aranyos nyugodt vidám csupaszív srácnak ismert meg. és hát én nem akarok hamarabb kikötni az ágyban vele majd akkor mikor ő szeretné.


egyébként most hívott az elöbb:) azt mondta hiányzok neki és majd ha tudunk találkozni megint akkor majd szól. Jah meg az első csók ár megvolt én olyan romantikusnak éreztem a hangulatot mikor megtörtént. Tehát ha engedte magát megcsókolni akkor szerintem már kedvelhet vagy érezhet irántam vmit ugye?

csak azért kérdem mert nincs túlsok tapasztalatom ilyen téren.

2010. júl. 21. 16:53
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Tuti odáig van érted.:) Sok boldogságot!

_A 16 éves lány :D

2010. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi szépen:))))
2010. júl. 21. 20:01
 8/19 Szyszke válasza:
100%

nem csak szavakkal lehet kifejezni a szerelmet:) vegyél neki valamit ami rád emlékezteti, egy kis plüsst ami tart egy szivet például.

Egy érintésből, egy ölelésből, egy csókból is érezheti, hogy mit érzel irénta, és lehet ki sem kell neki egyből mondnaod, mert érezni fogja :)


Sok sikert nektek :)

2010. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább éreztesd vele, ne mondd, mert visszaüthet.
2010. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Amint látom elég jól alakul a kapcsolatotok.Nyugodtan mondjad el neki :D

Hivjd el magadhoz nézzetek meg egy jó kis filmet,ha lehet romantikus filmet és vald be neki,hogy szereted:D Sok sikert:)

2010. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!