Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy én falusi gyerek vagyok. A baratnőm pedig nagyvárosi. Neki a szülei rendesen eljárnak dolgozni, az enyémek pedig a mezőgazdaságból élnek. Van 10 tehenünk meg 20 bikánk, traktoraink gépeink. Nektek mi a véleményetek egy ilyen fiúról, anyagilag és emberileg egyaránt. Közben én egyetemre járok.....
2010. júl. 21. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindig van friss tej.
2010. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha nagyon megnézzük, a családod (is) élteti őket...

Vélemény nincs, ugyanolyan emberek, mint bárki mások.

Az anyagiak nem érdekelnek, nyilván kedves fiú, aki tudja, hogy a tej nem a hűtőben nő, a kenyeret nem fáról szedik, nincs olyan, hogy szotyibokor...

2010. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem ez a lényeg. ha emberien viselkedsz, teljesen minedgy, hogy hol élsz, mit dolgoznak szüleid, stb. egy "nagyvárosi" is tud úgy viselkedni, hogy elmegy az ember életkedve tőle, és egy falusi pedig tud normálisan...
2010. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem az alapján itélem meg az embereket , hogy milyenek a szülei vagy hogy hol él..Sokan mondják, hogy a vidékiek kedvesek, biztos van bunkó vidéki is, a városiakat meg bunkóknak nevezik, nem biztos hogy az összes az.
2010. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerény véleményem szerint a falusiak, ill. kisvárosiak jobb problémamegoldók, és jobban a valóság talaján tudnak maradni, mivel ők nem készen kapnak mindent. A nagyvárosiak általában sokkal lenézőbbek a többiekkel. Tisztelet persze a kivételnek.
2010. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekel mit csinálsz honnan jöttél ha rendes "dolgos" tisztességes ember vagy! Ezt is csinálni kell, és semmi gond nincs evvel! sőt legalább tanulok látok új dolgokat is!
2010. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék egy ilyen pasinak, mert ők sokkal ügyesebbek, több gyakorlati dologhoz értenek, ami számomra nagyon férfias. Milyen férfi az olyan, aki még kapálni se tud?! -.-'
2010. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
csappolj bele ecsém!:D:D amúgy...azt merem gondolni,hogy a nőd ezeket mind nem tudja,és azért kérdezted tőlünk...hmm?? nem szégyenaz...ha együtt vagytok,gondolom szeret...engem már dobtak azért,mert mezőgazdaságban dolgozom,segítek a szüleimnek,és nem egész nap a gép előtt ülök...:D
2010. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, az én bátyám is mezőgazdaságban dolgozik, imádja a munkáját, és igenis rengeteg dologhoz ért, amin a nagyvárosi emberek csak pislognak :) Sokkal megbízhatóbbak, talpraesettebbenk szerintem a vidéki emberek.
2010. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Igaz nem lány vagyok,de én is ilyen falusi fiú vagyok,csak annyit nekem is városi a barátnőm és egész jól kijövünk,és hát ő nagyon eljönne nálam kiprobálni minden falusi dolgot.Úgy hogy ne félj attól hogy a barátnőd városi,szerintem ő is ki akkarja probálni az összes falusi dolgot :)
2010. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!