Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mi volt ez? Mi az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi volt ez? Mi az, hogy gondoltam, hogy ezen IZÉLSZ?

Figyelt kérdés

Nem járunk,de naponta beszélünk,órákat.Jóét sms-eket ír stb.Hétvégenként fent a városban is mindig együtt vagyunk.De múlt szombaton egész délután msn-eztünk,és megbeszéltük,hogy majd a városban találkozunk,mert tudta,hogy hétfőtől elutazok 2 hétre.

Találkoztunk.Van egy kis ellenszenv az ő meg az én baráti társaságom között,így mondtam neki,hogy majd később találkozunk még.Bementem a szórakozóhelyre és írt sms-t h jöjjek ki.De kint esett az eső és mondtam h gyere be te.Írta h biztos nem.

Pár óra múlva megjelent és az egész estét végigtáncolta egy csajjal,akit még életemben nem láttam.Látványosan leültem egyedül h vegye észre magát.De semmi reakció.A haverjai folyton jöttek oda hozzám,vídítani próbáltak.

Egyszer az ajtóban összefutottam vele,el akartam menni mellette,de magához ölelt.Mondtam neki,hogy ne menjen ki.Mondta hogy majd jön...kis idő múlva kimentem és ott ült kint a lánnyal.

Másnap beszélni sem akartam vele.De ő máris írt.Hogy ugye csak 2 hétre megyek.Kérdeztem,hogy mért érdekel esetleg hiányoznék? Mondta,hogy igen.Mondom tengap este nem úgy tűnt... Erre azt válaszolta,hogy: gondoltam,hogy ezen izélsz. Mondtam neki,hogy nem izélek,csak nem értem.Erre csak annyit mondott,hogy szóval hiányozni fogsz...csak,hogy megerősítsem benned.

Vasárnap fel is utaztam ide.Azóta minden nap ír sms-t.

Nem értem őt.


18L (ő is 18)


2010. júl. 21. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi van, ha csak barátként tekint rád? Barátok is hiányozhatnak egymásnak, smsek, msn...
2010. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak féltékennyé akart tenni.
2010. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem barátként tekint rám,mert akkor nem járkálna velem kézenfogva meg nem csókolgatna
2010. júl. 21. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem többet éreztek egymás iránt, mint barátság és valószínűleg kicsit szarul eshetett neki, hogy nem mentél ki hozzá és azzal a másik csajjal csak féltékennyé akart tenni. És azért mondta hogy "gondoltam, hogy ezen izélsz", mert valószínűleg észrevette rajtad, hogy nem tetszik neked hogy a másik csajjal táncol. Hogy hogy nem jöttök össze?
2010. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a megoldás lehet, hogy nem fog neked tetszeni. Én amíg még tart a két hét nem nagyon írogatnék neki. Ha ő ír, tuti, hogy akkor sem válaszolnék, de legalábbis nem rögtön (ha lehet, nem is aznap). Akkor majd kiderül, ha tényleg hiányzol!

30/L

2010. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!