Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem gondoltam volna, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem gondoltam volna, hogy egyszer így alakul. Elnítélnétek valakit ezért?

Figyelt kérdés

Összeköltöztem a barátommal még nyáron, pedig nem volt munkám. Egész nyáron kerestem, de nem találtam. Aztán 1 hónapja találtam, biztos hely, szeretni is fogom, végzettségemnek megfelelő, de csak kb 1 hónap múlva kezdhetek.

Ez azt jelenti, hogy már jópár hónapja a barátom tart el. A szüleim is besegítenek, de ők se tudnak sokat adni. Sokszor eszünk náluk vagy adnak kaját, bevásárol nekünk anyu, de a nagyrészt mégiscsak a barátom állja.

Tudom, nem kellett volna összeköltözzünk, amíg nem állok a saját lábamon, nem is akartam, csak így alakult. Ő egyedül lakott eyg szép nagy lakásban, többet voltunk itt, mert így volt kényelmes. Annyira szerelmesek voltunk már az elején is, hogy nem tudtunk külön aludni. És itt kényelmesebb volt, mint az én egyszemélyes ágyamon. Aztán idehoztam pár ruhát, mert így kényelmesebb volt, aztán egyre többször és többször, végül már siznte minden cuccom itt van itt.

Visszahallottam már, hogy kibeszélnek ismerősök a hátam mögött, hogy milyen egy kitartott nő lettem, hogy nem nézték volna ki belőlem, hogy idáig süllyedek. Tudom, nem kellett volna ideköltözzek így, de nem godnoltam, hogy csak ilyesn sokára találok munkát.

Ti is elítélnétek valakit emiatt?


2011. okt. 10. 14:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
76%
nem
2011. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem, hisz munkád van, vagyis lesz nemsokára. A pasid is juthat még munkanélkülire (persze ne jusson) és akkor majd te tartod el...a mai világban sose lehet tudni. :)
2011. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2011. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem, és ne foglalkozz mások véleményével, majd rájönnek, ha egy hónap múlva dolgozni fogsz! Addig meg éljetek úgy, ahogy nektek tetszik!!!
2011. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 bánomisén ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, hogy vadidegenek mit beszélnek a hátad mögött. Ha a barátod nem tette szóvá, akkor bizonyára semmi elítélendőt nem talált abban, hogy segített neked. Lehet, hogy egyszer majd neki lesz szüksége a te segítségedre, sosem lehet tudni :-)


A szomszédságnak meg hadd járjon a szája, olyan csudaszép, csudaokos, csudamilyen úgysem tudsz lenni, hogy nekik megfelelj. De nem is nekik kell, hála istennek! :-D

2011. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Abszolut nem ítélnélek el! Ha a barátod lenne így, szerintem te is szó nélkül befogadnád. Ez a szerelem :)
2011. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dehogyis, a párod, szeretitek egymást. A kitartottság nem itt kezdődik. Ez meg, hogy hova süllyedtél. Ilyenkor mindig ilyen szürke ruhás, középkorú,szigorú tekintetű embereket képzelek el.
2011. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogy ítéllek el! Én is voltam hasonló helyzetben, hosszú ideig nem volt munkám, és persze, rossz érzés volt, hogy a kedvesem tart el mindkettőnket, de ez "vele jár" - most neki nincs munkája és én vagyok a fő kenyérkereső. Pont ezt jelenti a jóban-rosszban (még akkor is, ha nem vagytok házasok)!
2011. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem is a barátom tart el,hiába keresek munkát, abszolvens praxra sem hivtak vissza :(

De párom mindig nyugtat,ne idegeskedjek, meg tudunk élni, majd lesz munka.

Nem érdekel ki mit mond,ez van.

2011. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem. Mifelénk is nehéz munkát találni, már vagy másfél éve keresek, egy lehetőség akadt eddig, egyszer régebben már dolgoztam is ott, de fizikailag nem igazán bírtam. De máskülönben nem vesznek fel még árufeltöltőnek sem. Úgyhogy most engem is a férjem tart el. A családi gazdaságban segítek néha, amikor kell, esetleg onnan szokott lenni pár ezer forint bevételem, de amúgy semmi.


Az ismerősökkel kapcsolatban meg annyit tudok mondani, hogy akik a hátad mögött kibeszélnek, éppen jó helyen vannak ahhoz, hogy kinyalják a s...gged.

2011. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!