Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem gondoltam volna, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem gondoltam volna, hogy egyszer így alakul. Elnítélnétek valakit ezért?

Figyelt kérdés

Összeköltöztem a barátommal még nyáron, pedig nem volt munkám. Egész nyáron kerestem, de nem találtam. Aztán 1 hónapja találtam, biztos hely, szeretni is fogom, végzettségemnek megfelelő, de csak kb 1 hónap múlva kezdhetek.

Ez azt jelenti, hogy már jópár hónapja a barátom tart el. A szüleim is besegítenek, de ők se tudnak sokat adni. Sokszor eszünk náluk vagy adnak kaját, bevásárol nekünk anyu, de a nagyrészt mégiscsak a barátom állja.

Tudom, nem kellett volna összeköltözzünk, amíg nem állok a saját lábamon, nem is akartam, csak így alakult. Ő egyedül lakott eyg szép nagy lakásban, többet voltunk itt, mert így volt kényelmes. Annyira szerelmesek voltunk már az elején is, hogy nem tudtunk külön aludni. És itt kényelmesebb volt, mint az én egyszemélyes ágyamon. Aztán idehoztam pár ruhát, mert így kényelmesebb volt, aztán egyre többször és többször, végül már siznte minden cuccom itt van itt.

Visszahallottam már, hogy kibeszélnek ismerősök a hátam mögött, hogy milyen egy kitartott nő lettem, hogy nem nézték volna ki belőlem, hogy idáig süllyedek. Tudom, nem kellett volna ideköltözzek így, de nem godnoltam, hogy csak ilyesn sokára találok munkát.

Ti is elítélnétek valakit emiatt?


2011. okt. 10. 14:30
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük. Ha a párodat nem zavarja, akkor más szemét se szúrja. Még ők is kerülhetnek ilyen helyzetbe a mai állapotok mellett...
2011. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha a barátod monja, hogy kitart téged, akkor hagyd ott. Ha az ismeröseid akkor közöld velük, hogy nem kitart, hanem az életét osztja meg veled. Aki a kettö között nem tudja a különbséget az még soha nem szeretett igazán senkit. ( Nyugodtan mondd a szemébe, és hagyd ott!)
2011. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!