Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom mióta szült, szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mióta szült, szinte egyáltalán nincsen szexuális életünk, mert nem kívánja az együttlétet, ez nőknél normális, elfogadható viselkedés, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 19:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
69%

Szia, nekem kb egy évig tartott szülés után, míg "visszatértem " addig tenyleg csak a baba ellátására koncentráltam, hiszen ő még egy magatehetetlen kis csöpp, semmit sem tud nélkülem csinálni. Nálunk férjem ez idő alatt nem segített a háztartásban, szülés után, amikor haza mentünk, porszívóznom kellett, mert arra nem volt képes, hogy egymaga ne zabálja körbe a lakást, vagy mégis, és nem takarított fel, plusz a kutya is behordta a szőrt, sarat stb...

Van sejtesem, hogy félrejárt, mert ő nagy igényű, de egy idő után már nem próbálkozott... Nem értette meg, hogy nagyon fáj odalent, többszörös repedés a méhszájamon, hüvelyfalon, plusz ugye a gátmetszes se pár hét (mondjuk ez egyedi) illetve a hormonok, egy nőnek szülés után a hormonok úgy rendeződnek be, hogy gondoskodni kell az újszülöttjéről, tehát tudja táplálni, éberen gondoskodni róla, reagálni a segítségkérésére. Nem pedig úgy állnak be a hormonok, hogy kívánja a szexet (evolúció) ami ugye újabb utódot eredményez. Tehát a feleséged normálisan működik. Arra kérlek, légy megértő és türelmes vele szemben, segíts neki, még ha csak apróságokban is, pl kávét főzöl, bevásárols, kiteregetsz stb. Esetleg, beszéld meg vele, hogy orálisan segíthet rajtad (nálunk ez bevált eleinte)

2020. jan. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!