Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az manapság, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az manapság, hogy a fiatal lányok idősebb férfival járnak, létesítenek velük szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem értem, mért van szüksége egy 17 éves lánynak egy 35 éves férfira pl. Azért szeretném kérni a ti véleményeteket, hátha megértem.
2010. júl. 21. 10:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

annyira de annyira fölösleges amúgy ezen vitatkozni. léteznek nagyon érett 17-18 körüli srácok, sőt még fiatalabbak is, akik nagyon érettek. én egyszerűen olyan iskolába jártam, ahol minden ilyen korú srác anyuci apuci kicsi kedvence, motort kap, iPhone-t kap, mikor épp előző nap derült ki, hogy megbukott matekból, és iszonyúan gyerekesek, ha van barátnőjük, akkor is más csajokat fogdosnak.


ilyen természetesen van idősebb pasiban is, nem is kevés. akiknek még mindig csak az a lényeg, hogy minél több lányt megfektessenek, és ezeket nagy ívben el is kerülöm, mert undorodom, hányok tőlük. ismerek olyan 21-25 éveseket, akiknek ez már nem lényeg, mert komoly, normális kapcsolatot akarnak. a sors úgy hozta, hogy ilyen srácokkal, 17-19 tartományban nem találkoztam. nem tagadom, hogy vannak, mert nyilván sok van közöttük.


18 vagyok, 23 éves a barátom. 2 és fél éves kapcsolat. nincs iwiwem, nincs myvipem, facebookon pedig ruhában vagyok a képeimen, és nem látszanak ki nem oda illő dolgok. nem vagyok p*csa, 2 barátom volt életemben, és sosem csaltam meg őket. és mégis idősebb pasival járok. hát tényleg, rendkívül elítélendő, és lenézendő vagyok, komolyan. röhej...

2010. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
amit leirtál igy kellene egy lánynak kinéznie..ez a termnészetes dolog hogy 1-5 évvel idősebb barátod van és nem 10 -15 évvel.
2010. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
és ha látnál az orrodon előbb akkor tudnád nem mindenki olyan mint te, hanem sok a rib@nc is, akinek az az életcélja.
2010. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
értem. bocsánat a felcsattanásért, csak nagyon sok ilyen kérdés van, és tényleg felesleges vitázni rajta. egyetlen egy nagyon érett, rendes 18 évest ismerek, pedig biztos nagyon sok van. ilyenkor, ha egész élete során ezt tapasztalja az ember, akaratlanul is általánosít, ezért idősebb korosztályban keresi a hozzá való embert. általánosítás érvényes a fiatal lányokat illetően is, hisz nem mind olyan, mint amilyet leírtatok, DE sok van, aki megfelel a negatív leírásnak.
2010. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

11:02

Ez így van.:)

2010. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
51%
Mit kezdjen egy 16-18 éves "nagylány" egy félmeleg, emós, hülyegyerekkel? Naná hogy az érettebbekre buknak...
2010. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

11:39 es:


Én nem erre gondolok, erre azt mondom, hogy teljesen oké. Egy 5 éves korkülönbség például. Én arról, beszélek, hogy 10 meg 15, vagy pedig a 13 éves korosztály a 20 asokkal. Hogy egy 18 éves lánynak 23 éve sbarátja van az teljesen normális szerintem.

2010. júl. 21. 13:21
 28/29 anonim ***** válasza:

emebere válogatja, vannak, akiknek apakomplexusuk van. nekem tetszett már korombeli, meg pár évvel idősebb is.. de a max. amit megengedek, az 3-4 év, ami sztem nem sok..


20, l

2010. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

anyukám már 5 éve halt meg, mikor én 12 voltam. azóta nekem kellett mindent csinálnom, mert a nagyiékhoz kerültem. takarítani, néha főzni, pakolni, kertészkedni,vigyázni az öcsémre, szóval nagyjából mindent én végeztem a ház körül, de ennyit tudtam adni nagyiéknak amiért befogadtak.

15 évres koromban megismerkedtem egy 20 évessel, akit nagyon szeretek még mindíg, és azon felül hogy 5 évvel idősebb, még mindíg látszik rajta hogy egy kicsit éretlenebb, de én így szeretem. én rá voltam kényszerülve hogy fenntartsam magam. most 17 vagyok, és az öcsémmel már eljutottunk addig, hogy engem szólít anyunak (még csak 6 éves)és a barátomat apunak, de ezt ő sem bánja :))

szóval egy 22 éves is lehet kicsit éretlen, de ez nem feltétlenül igaz.

2010. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!