Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az manapság, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az manapság, hogy a fiatal lányok idősebb férfival járnak, létesítenek velük szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem értem, mért van szüksége egy 17 éves lánynak egy 35 éves férfira pl. Azért szeretném kérni a ti véleményeteket, hátha megértem.
2010. júl. 21. 10:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
23%

"Mert a lányok érettebbek"

Egy 15 éves lány már annyira érett mint egy 40 éves férfi.Legalább is a nők szerint, mindig ezt mondják.

2010. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
55%
Hát én ezt még nem vettem észre és nem is hallottam róla de szerintem egy átlag korkülönbség kb.: 3-5 év. Szerintetek??
2010. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
46%

mert egy 30 éves érzelmileg nagyjából ott van mint egy 17 éves lány. ki tudja nyilvánítani az érzelmeit, nemúgy mint a tizen-huszonévesek többsége. a 30 évesek amúgy nem olyan bulizósak (többség) és nem csak az egy éjszakás kalandokat kedvelik.

ezzel nem általánosítani akarok, de a többségnél így van.

nekem is 31 éves a párom, és nagyon szeretem,a kor szerintem nem minden, jó a természete és vicces, és engem ez fogott meg benne.

21/L

2010. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem, a tapasztaltsága és a férfiassága miatt, úgy érzi talán, hogy nagyobb biztonságba, és jobb kezekbe van egy idősebb többet megélt hapsinál, mint egy korabeli idétlen (vagy nem idétlen) srácnál.

Talán arra vágyik, hogy az az idősebb férfi mellette bevezeti az élet rejtelmeibe... meg hát a tiltott gyümölcs oda-vissza igaz, mert nem hiszem, hogy létezik olyan szülő aki ezt jó szemmel nézné :):S

2010. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
60%
Talán mert a mai tinédzser fiúk jó része úgy néz ki (és úgy viselkedik) mint egy lány.
2010. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%

amúgy miért van az hogyha egy öregebb pasi felszed egy csitrit, akkor az "cool", ha egy nőnek van fiatalabb pasija, akkor az "hűűű... ezt nem kellett volna".?

amúgy szerintem nem gáz. én 22 vagyok, a barátom 36.

2010. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy manapság? Ez mindig is így volt. Sőt, nagyanyáink idejében még fokozottabban.
2010. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Azért mert a férfiak, szörnyen gyerekesek tudnak lenni. Nem csak a fiatalok, de egy tapasztaltabb, érettebb férfi vonzóbb a szemünkben. Ez nem általánosítás akar lenni, csak egy újabb rossz tapasztalat.
2010. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

10:54

Nincs ott, hanem nem beszélnek a férfiak az érzéseikről, mert úgy vélik hogy az férfiatlan, de attól még érettek érzelmileg is.

2010. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Igen ezt a biztonságérzetes dolgot halottam már, csak nem tudom megérteni. Szerintem én is kifejezem az érzéseim, és tudok akármennyire komolya lenne az mellett, hogyha kell idiota vagyok. Én nem vágyom egy 30 éves nőre:D A nők 17 évesen is túl komolyak már:D

18/F

2010. júl. 21. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!