Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az manapság, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az manapság, hogy a fiatal lányok idősebb férfival járnak, létesítenek velük szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem értem, mért van szüksége egy 17 éves lánynak egy 35 éves férfira pl. Azért szeretném kérni a ti véleményeteket, hátha megértem.
2010. júl. 21. 10:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
62%
Justin bieber tehet róla,mert úgy néz ki,mint egy kislány,és úgy is viselkedik.
2010. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem meg hülyeség, hogy a fiatal lányok sokkal érettebbek, mint a fiúk. Nézzétek meg a mai 14-17 éves lányokat (NAGYÁTLAGBAN, tisztelet a kivételnek!). Mit csinál? Iwiw, myvip, mellett ki, segget ki, hasat ki, combot ki, 20 kiló smink, hogy 10 évvel idősebbnek hasson, és még sorolhatnám... Ezek érettebbek????? Hát még a fiúk is kinevetik őket, már ne haragudjatok. Csak b@szni jó őket, normális férfi komoly kapcsolatot soha a büdös életbe nem akar egy ilyen kislánytól. És ezért van az, hogy a sok kiégett 25-30 éves (bár az még nem is öreg annyira) kap az alkalmon, ha van rá lehetősége, és megdöngeti a kis ribiket. Hülye lenne, ha kihagyná.

A másik dolog: nagyon sok fiú, főleg mostanság sokkal érettebb már ebben a korban, mint a hasonló korú lányok. A legtöbb elmegy dolgozni, hogy legyen pénze bulizni, szórakozni, költekezni, míg a lányok nagy része apuci és anyuci szeme fénye marad, akiknek megadnak mindent. A fiúk korán saját lábra akarnak állni, ahhoz pedig kell némi önállóság, komolyság, érettség. Szerintem kezd megfordulni, vagy kiegyenlítődni ez a helyzet. Márpedig elég sok fiatalabb ismerősöm van, nem a semmiből beszélek.

20L

2010. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
EZ tényleg így van.
2010. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

én 15 vagyok, és a barátom 22, szerintem nincs ezzel semmi gáz. igazából nem vonzanak az idősebb pasik, de így hozta a sors, és nagyon szeretem :) én kicsit talán érettebb vagyok, ő meg éretlen, és egyezik a gondolkozásunk és ízlésünk, érdeklődési körünk. imádom :)))

15/L

2010. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Okosabb lettem.
2010. júl. 21. 11:06
 16/29 anonim ***** válasza:
Hát, én 16 éves fiú vagyok és engem irritál, hogy a korombeli 15-17 éves lányok mind a huszonéves hapsikkal vannak el.. Én meg lassan labdába sem rúghatok a korom miatt...
2010. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
67%

"amúgy miért van az hogyha egy öregebb pasi felszed egy csitrit, akkor az "cool", ha egy nőnek van fiatalabb pasija, akkor az "hűűű... ezt nem kellett volna".?

amúgy szerintem nem gáz. én 22 vagyok, a barátom 36."


Ki mond ilyent hogy hű ezt nem kellett volna? 20 évesen 1 barátnőm volt aki kisebb volt nálam és a többi, még 4 évvel nagyobb is volt akinek volt 30as pasija de engem is talált annyira érettnek mint őt. És nincs igazad abban sem hogy egy öreg pasi egy csitrit felszed az cool, mert tudod mi ugy gondoljuk hogy az cool aki egy idősebb nőt tud meghóditani..szoval te 22 vagy és a barátod 36 akkor te elég nagy f@szopo lehetsz, mert ez nem egy normális felállás.



A válasz megirásának időpontja 11:02 20/L


Na itt az igazság, mert ahogy leirja milyenek a mai lányok, "Mit csinál? Iwiw, myvip, mellett ki, segget ki, hasat ki, combot ki, 20 kiló smink, hogy 10 évvel idősebbnek hasson" ez teljesen igy van, én ha megnéztem egy 22 vagy idősebb lányt legalább normális képük van feltéve egy ilyen helyre és nem olyan hogy a félcsöcse látszik és a tangabugyija is. Vannak azok a helyzetek amikor tetszek egy lánynak és megnézem a fotoit, a segge a a fényképbe teljesen belelog, hát mit gonodolok én 20 éves fiúként róla? "hátha megtudom döngetni, mert nekem ilyen barátnő nem kell ám"

2010. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
mert ez olyan normális és érett hozzáállás: "jaj de jó lesz megdöngetni, minél több csajt akarok életemben megk*rni. úgysem méltó hozzám egyik sem párkapcsolatra..." tényleg az az élet értelme, hogy minden kínálkozó lehetőséget megragadjunk, hogy lefeküdjünk valakivel... valóban. ez aztán az életcél!
2010. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Sok 25-30 nő már családalapításon gondolkodik és gondolom egy harmincas férfi akinek nincs gondja a csajozással nem akarja elkötelezni magát. A 20 alatti lányok meg nem nagyon tervezgetik ezt. A férfinak szerintem ez csak egy jó kufircoló kapcsolat. Lehet én is élnék iylen lehetőséggel

21F

2010. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja 11:24


Na figyelj, éppen ezt irom s irta le az egyik előttem válaszló hogy éppen a lányok oda nem irják hogy kurjál meg. Egy normális lány nem teszi ki a seggét és a melleit az internetre az biztos. szoval neked kuss ha fáj az igazság.

2010. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!