Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti engeditek a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti engeditek a barátotoknak hogy néha-néha elmenjen a haverjaival pl. biliárdozni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 23:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A te pasid elenged a barátnőiddel éjszakai pizsamás ottalvós bulira úgy, hogy nem mehet át és hághat meg téged és a barátosnőidet?
2010. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
23:08-as voltam. Nincs szükségünk se barátokra se barátnőkre külön külön, meg van a társaságunk ha barátkozni akarunk, együtt megyünk. :) És nem piálni, mint egyes nyomoroncok. :D
2010. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Muháháhá, próbálná meg megtiltani!

28/F

2010. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Most attól félsz, h megcsal ott? Ha igen, attól nem félsz, hogy azért fog ott hagyni, mert nem engeded szabadon? Tudod, nem mindenkit lehet pórázon tartani. Vigyázz ezekkel. Természetesen nem kell minden nap a haverokkal sörözgetni, de ha az én barátom ha hetente legalább kétszer nem mehet el a barátaival valamerre, mert én nem engedem, már rég otthagyott volna.
2010. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

a párom nem nagyon szokott eljárogatni, de mikor elmegy a haverjaival, engem is mindíg elhív, és a haverjai sem bánják. folyton hallgathatja hogy milyen jól bánok a dákóval :P de ezen csak röhög, és azt mondja hogy persze, hiszen az ő csaja vagyok!

19/L

2010. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

23:19 vagyok :D

Nem erről van szó, egyszerűen nincs igényünk egymás nélkül menni "szórakozni."... nem unjuk meg egymást és töltünk külön is időt, és mivel egy a baráti társaságunk, ezért nem megyünk külön billiárdozni. És az ő fiú barátai nagyon kedvelnek, épp ezért ez így jó nekünk!! És a másik, ha nélkülem menne el billiárdozni a haverjaival, akkor kivel vágna fel?! Így vihet, és kedvére büszkélkedhet velem. (: Én meg a barátnőimnek Vele.

2010. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
ja és még vmi : érdekelne, h a kérdező miért tette fel a kérdést. Szal, miért is? :)
2010. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 199303 ***** válasza:
én simán elengedem billiárdozni. mi baj lehetne belöle?:) 17/L
2010. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
persze, a billiárdozás még nem gond.. az enyém már ismerkedett is meg flörtölt másokkal, szal én már hozzászoktam, és 1 billiárd miatt nem akadok ki..
2010. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
bénán billiárdozok, és 4 korsó sörnél nem tudok többet inni, szóval menjen és pasis estézzen:D addig mi koktélozunk meg mozizunk a lányokkal. mindenki jól elvan, nekem nem kell billiárdoznom, neki meg nem kell néznie a nyálas filmjeimet...
2010. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!