Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakított pont most?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk. Én 15/L, Ő 17/F. 11 hónapja jöttünk össze pont suli előtt. Minden rendben volt, a suliban is jól megvoltunk, nem okozott gondot.Együtt járunk bulizni.Még különösebb baj ebből sem volt. És már lefeküdtünk egymással. Erre a nyár elején tisztára meghülyült. Először azzal jött hogy neki szünet kell.1 hétig nem találkoztunk. Most meg szakított, merthogy már nem szeret annyira. Mért van ez sok fiúnál így? Nem értem. De még nem végleges a szakítás..Csak idő kell neki. De félek hogy már nem lesz ebből semmi..
2010. júl. 20. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha nem szeret már annyira az elég

vagy más lány van a láthatáron ennyi

2010. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ezzel a szöveggel jön,akkor ne nagyon reménykedj:Sez mindig szakitáshoz vezet...előbb egy kis idő,késübb meg még egy kicsi,aztán lehet rájön,hogy jobb egyedül:S
2010. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
miylen ismerős ez a helyzet..
2010. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
csak ez olyan hirtelen jött. bár tudtuk hogy egyszer vége lesz..dehát ha megsem próbáljuk megmenteni sosem tudjuk meg hogy mi lehet még ebből..
2010. júl. 20. 22:04
 5/12 anonim ***** válasza:
próbáld meg féltékennyé tenni
2010. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Valószínűleg már nem szeret. Ezek a szövegek a végén tényleg végső szakításhoz vezetnek.

Ne törjön össze, előtted az élet. ;)

2010. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Erre a nyár elején tisztára meghülyült. Először azzal jött hogy neki szünet kell.1 hétig nem találkoztunk. Most meg szakított, merthogy már nem szeret annyira. Mért van ez sok fiúnál így? Nem értem."


Először is tisztázzuk, hogy ez egy elég nőies fiú, ha azt az echte női szöveget képes benyögni, hogy "szünet kell" neki.


Másodszor: 17 éves korban nem lehet senkitől semmiben elvárni a következetességet. Az ember gyorsan, folyamatosan változik, 11 hónap alatt akár jelentősen megváltozhatott az ízlése vagy a kialakulóban lévő "személyiség"-kezdeménye.


A fiatalok nem stabilak, változnak, és kaland kell nekik.


A fiú azért hagyott el, mert itt a nyár, és ideje új kalandoknak.

2010. júl. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"És már lefeküdtünk egymással."


Talán ha nem rakod szét azonnal a lábad......?

2010. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Természetesen Te ismered Őt, de a tapasztalataim, és a történet alapján nem lehet hogy az "több idő kell neki" valójában azt takarja (már elnézést a kifejezésért) hogy több pin@ kell neki? Sajnos a pasikat a farkuk irányítja, és lehet hogy ki akarja még élni magát egy komolyabb kapcsolat előttt. Legalábbis nekem ez jött le a történetbő. Nem akarlak elkeseríteni, hisz én nem ismerem a barátodat.:)
2010. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16:32, A kérdező védelmében, szerintem igen rosszindulatú a válaszod, hisz már majdnem egy éve együtt voltak, és honnan tudod hogy az első pár héten vagy hónapban már le is feküdtek. Nekem sokkal szimpatikusabb egy 15 éves lány aki egy 11 hónapos párkapcsolatban veszti el a szüzességét, mint egy 12-13 éves, aki bebaszik egy pohár VBK-tól és szabad a pálya bárkinek. Gondolom a kérdező azért tartotta fontosnak megemlíteni hogy már voltak együtt, hogy ne azzal jöjjenek a válasszolók hogy: (ismerve sokuk stílusát!!) "Azéé mer nem b@szhatott meg" és hasonló értelmes kommentek.

Előző válasszoló voltam

17/L

2010. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!