Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt a kozelben egy lany....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt a kozelben egy lany. Milyen uruggyel menjek oda hozza hogy esetleg beszelgetesbe elegyhessunk? Nem egyedull van hanem egy baratnoje ott van mellete.

Figyelt kérdés
Szerintetek az jolenne ha megkerdeznem hogy ma vagy holnap nincse kedved egyet elmenni a szabadba beszelgetni? Mondjatok ti is tanacsokat nagyon kerlek!
2010. júl. 20. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
"Jössz egy kört a Ferrarimmal?"
2010. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kmolya valazokra vartam naa azert....
2010. júl. 20. 21:05
 3/10 anonim válasza:
Szerintem ez függ attól is, hogy milyen helyen van..szóval, hogy hol szoktad látni? Észre szokott-e venni...stb. :]
2010. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma pl mentem robogoval es dudaltam ide figyelt de semmi amugy parkban van a baratnojevel...
2010. júl. 20. 21:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyfolytában ott vannak a parkban?Nem mozdulnak? :)

Így pedig,hogy a "szabadba beszélgetni" ne mondd,mert bénán hangzik.

2010. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyszer állj meg mellettük a motoroddal és kérdezd meg tőlük, hogy mit szoktak csinálni a parkban. :) Mert észrevetted, hogy gyakran vannak ott. Kérdezd meg, hogy a városban laknak-e, meg hogy hogyan telik a nyaruk, stb.


A dudálgatásra nem fognak felfigyelni, legfeljebb lejáratod magad.

2010. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal magnot , kapcsold be a " YOU SPIN ME RIGHT ROUND BABY RIGHT ROUND LIKE A RECORD...." CSapd elő az egyszemű kékerest és pörgesd ,tetszeni fog neki
2010. júl. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Es sikerult vegre....:):) Odamentem es kezdtunk beszelgetni ment magatol a dolog :):)
2010. júl. 22. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:
juppííí,kisfiú
2010. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vok kisfiu...:P 17/f
2010. aug. 10. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!