Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hazudhatnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hazudhatnék magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés

hogy mások is elhiggyék, hogy tuti van.

Valaki próbálkozott már ilyennel? Mennyire nehéz eljátszani? És bejött? Tanácsok?

(az nem lényeg hogy miért akarom most ezt..)

17/F


2010. júl. 20. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
itt vagyok én. mondd azt hogy velem jársz, de a távolság miatt nem találkozunk... bár egy kicsit fiatal vagyok 13/l
2010. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
meglehet csinálni:D csak pl..improvizálsz a legfontosabb hogy ne felejtsd el mit hazuttál..legdurvább eset..azt mondod hogy 15éves a másiknak meg azt hogy 16 és lebuksz..érted?
2010. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
utolsó.. ezt még ki lehet magyarázni.. ha először 15öt mondd utána meg 16ot.. pl. volt a szülinapja tegnap vagy vmi: D de ha forditva.. hogy először mondd 16ot utána meg 15. na az cink:D
2010. júl. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Chatoldalon/fórumokon csak találsz vmi kiscsajt aki meg épp barátot akar hazudni és így mindkettőtöknek jó lesz.
2010. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!