Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha 2 csajjal kavarsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 2 csajjal kavarsz egyszerre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 14:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
minden csaj egy ribanc...soha ne kösd le magad
2010. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem volt egy pasim akinek mellettem volt barátnője de én ezt utólag tudtam meg...nem volt jó érzés...amugy kedves utolsónak üzenem hogy nem minden lány r.banc,csak az értékes lányokat nem becsüli senki!=(
2010. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mint például téged ugye, kedves előző :D

ja és mégvalami az utolsó TE vagy.............. -.-

2010. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Polarbear válasza:

Nem gáz!

Ők is ezt csinálják, higgy nekem!

Így van, nem minden lány ribanc, de amelyik nem ribanc annak nagy része bűn ronda, már-már annyira, hogy nem tud ribanccá válni, hisz kinek kéne?

Az a maradék meg a tipikus "Még nem pasizom, és egyébként egy könyvmoly lepke vagyok" - fajta. Szóval hova lyukadtunk ki?

2011. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!