Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha 2 csajjal kavarsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 2 csajjal kavarsz egyszerre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Lekvárt? Az nem baj, jobb ha nem ég oda!
2010. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem, ők is ezt csinálják.
2010. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de neked mi közöd hozzá, hogy hány csajjal kavarok egyszerre?
2010. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
jolvan igaz xD kavarok*
2010. júl. 20. 14:47
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Én voltam már olyan helyzetben h a fiú nem csak velem akart összejönni hanem egy másik lánnyal is. Nagyon szar érzés volt mikor megtudtam.... De sztem erre te is tudod a választ. IGEN az. És szemétség is. Fordítva neked h esne?
2010. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
szívasd csak a h*lye p*csákat, megérdemlik :D
2010. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

ha kiderülne hogy ők melletted még 3pasival kavarnak mien lenne?:D nah nekik is ien érzés az meg hogy nem törödsz azzal ki mit gondol rólad...

van egy ilyen ismerősöm vagyis inkább csak a városban él... kb 16éves kora óta minden lányt fűzött szinte és megcsalta őket vagy többel járt egyszerre...eljutott odáig hogy most 22v23éves és sneki nem áll vele szóba..a csajok azért mert elterjedt a híre a pasik azért mert a csajukat "allopta tőlük" vagy rávette a lányokat h vele csalják meg a barátjukat vagy csak úgy megbántotta a lányokat hogy ez még a következő barátban is nyomokat hagy... tanúság: eltemetheted magad ha hülyeségeket csinálsz mert mindenki utálni fog:/:)

2010. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem. A Rock 'N' Roll!
2010. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok újra, javítva:

Nem. Az Rock'N'Roll!!!

2010. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hááát attól függ hogy nézzük, ha úgy nézzük, megérdemlik, mert ezt kapjuk mi is, ha meg úgy nézzük bunkó vagy mert ezt csinálod, mert ők a nők, a gyengébbik nem, nem beszélve arról, hogy közben lehet más elől veszed el a lehetőséget. Dönts te , bárhogy döntessz a te döntésed lesz.
2010. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!