Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok a ti párotok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok a ti párotok is küzd ilyen problémákkal?

Figyelt kérdés
A barátom önbizalma elég kevés sőt szinte semmi és ez így se neki se nekem nem jó.Mivel segíthetnék,hogy jobb legyen?
2010. júl. 20. 14:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az előzőt a 14:45-re értetem.

Nem hagyom ott mert szeretem és segíteni akarok!

2010. júl. 20. 14:55
 12/16 A kérdező kommentje:
14:51*
2010. júl. 20. 14:57
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
szereted, segítesz neki! tiszta a szíved! JÓ ember vagy!
2010. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
igyon sex előtt 2 pohár whisky-t...tuti bátor lesz
2010. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Először is nagyon becsülendő a hozzáállásod, hogy kitartasz mellette és szereted!

Mivel Te szerintem eléggé sokat teszel azért hogy nőljön az önbizalma, ezért javasolnék valamit. Ha önbizalomhiányról van szó, akkor mindig a sportot szoktam ajánlani. Ezen belül is a küzdősportokat. Beszéld rá, hogy iratkozzon be valamire, tapasztalatból mondom, hogy ad egy egészséges önbizalmat az embernek.

2010. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ez jó is lenne de sajnos térd illetve hát problémái vannak:(

Esetleg mást tudnál javasolni?



Köszönök minden választ!:)

2010. júl. 21. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!