Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 11 év korkülömbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 11 év korkülömbség mennyire gáz? Nagyon szeretem, ő is szeret engem.

Figyelt kérdés

Még csak egy hete vagyunk együtt. Rengeteg kompromisszumot kell kötni. Ő tiszteletben tartja a koromat. Mindent megbeszéltünk. És semmit sem siettetünk. Még a szüleimnek kell elmondani. Szóval ha valaki tudna segíteni, hogy mit hogyan tegyünk, az nagyon jó lenne!


L/17, F/28 ... (:


2010. júl. 20. 11:43
1 2
 11/19 Tubarózsa ***** válasza:
köztünk 26év van és nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást és a szülök is elfogadták a párom (és engem is az ő szülei)
2010. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
utolsó, hany evesek vagytok?????
2010. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

én is pont ebben a helyzetben voltam 3éve..17éves voltam amikor megismertem az interneten az ex barátom, rögtön megmondta hogy 14évvel idösebb tölem, de engem ez nem éredekelt, inkább vonzott..vártunk egy évet, vagyis 1évig csevegtünk, amikor betöltöttem a 18at, 1hónappal késöbb találkoztunk. majdnem 1évig voltunk 1ütt. ebben nincs semmi rossz, mármint a korkülömbségben. a lényeg hogy megértitek 1mást. ez nem apakomplexus mert nem vagy annyira fiatal,és ö se annyira idös. szép korban van.

anyum rögtön tudta hogy hány éves a srác, mert neki még akkor elmondtam amikor megismertem a férfit. csak a bibi az volt, hogy van neki egy 6éves fia,elvált. kétségbe volta esve, hogyan mondjam el apumnak. ö nagyon szigorú, amit a korkülömbség+gyerek illeti. amikor apum elkezdett kérdezgetni a fiúmról, az akkori fiúmról, akkor valahogy elmondtam neki. nem volt vele semmi baja. nem reagált rosszul..csak a megfelelö pillanatban kell elmondani, meg amikor a témához illik. hajrá. szurkolok nektek. és ne figyelj hogy a többi hülye mit ir itt. csak rosszat akarnak neked.

2010. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rosszat akarunk, csak reálisan látjuk a dolgokat. Az egy dolog, hogy 1 évig együtt voltatok, de már nem vagytok együtt szóval akkor nálatok is volt bibi. Egy tizenévesnek és egy harmincas embernek teljesen más az érdeklődési köre bárki bármit mond. Egy ideig izgalmas, meg tök jó, de aztán jönnek a problémák.
2010. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Tubarózsa ***** válasza:
15.11esnek: én 20/L
2010. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!


és az lehet h. egy hete vagyunk együtt , de már több mint fél éve ismerjük egymást! szerintem nem a szexről szól egy kapcsolat, és ha megakart volna fektetni már megtette volna.Miért hiszi a legtöb ember, hogy azért mert 17 éves vagyok, vagy akárki más 17 éves, divatból jár idősebb pasikakl. Az senkinek sem jut eszébe, hogy a mai velem egykorú legtöbb pasi, elb*zisodott, komolytalan ember?


Egyébként elmondtam anyunak, azt mondta, hogy ne siettessünk semmit. Ami szerintem alap. Tisztában van vele, hogy már gyerek, meg házasság, de szerintünk ha működni fog megéri rá várni.

Jelzem nem minden ember rosszakaratú...


A jókívánságokat köszönöm! :)

2010. júl. 21. 10:40
 17/19 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibákért!
2010. júl. 21. 10:41
 18/19 A kérdező kommentje:
Azóta is együtt, jövőre eljegyzés ...
2011. febr. 1. 18:07
 19/19 Tubarózsa ***** válasza:

2010-07-20 14:38as vagyok:)

Örülök h megvagytok még, sok boldogságot!:))

(nekünk szeptbe az sznapomon volt az elgyezés, junira tervezzük az esküvöt)

2011. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!