Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 11 év korkülömbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 11 év korkülömbség mennyire gáz? Nagyon szeretem, ő is szeret engem.

Figyelt kérdés

Még csak egy hete vagyunk együtt. Rengeteg kompromisszumot kell kötni. Ő tiszteletben tartja a koromat. Mindent megbeszéltünk. És semmit sem siettetünk. Még a szüleimnek kell elmondani. Szóval ha valaki tudna segíteni, hogy mit hogyan tegyünk, az nagyon jó lenne!


L/17, F/28 ... (:


2010. júl. 20. 11:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Apakomplexus szagú ez a helyzet már megint4 inkább keress korban hozzád illőt mondjuk egy 80 éves milliárdost! Az is tud b*aszni csak be kell vennie egy doboz viagrát és a p*csét hozzákötnie egy bothoz és már megy is neki! Ha emg meghal szex közben szívrohamban akkor tiéd a vagyona és még dolgoznod sem kell! Gratulálok hozzátok! Pffujj (hányás)
2010. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Mennyi pedofil van ebben a mai világban :/
2010. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
szerintem ha nagyon komoly a dolog,akkor nem nagy gáz, sok boldogságot!:)
2010. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Eléggé....

Nem értem a nőket.

Miért kell mindenkinek 27-30 éves pasi....

A 17-20 éves korosztály meg nem kell senkinek, merthogy érettebb pasira várnak...XD HA HA

Komolyan mondom alig várom hogy 30 legyek. Behülyítek minden tizenéves tinicsajszit.

2010. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem, hogy egy 17 évessel, hogy tud összejönni egy 28 éves pasi. Ha a saját korosztályában nem talál magának valót akkor valami gáz lehet a pasival. Amúgy meg manapság divat a 17évesek körében, hogy 10-20 évvel idősebb palit fogj magadnak? Ő tuti nem azért van veled, mert tényleg szeret, komolyan mondom valami baj lehet az ilyen embereknél. Te meg csak divat p*csa vagy, hogy vagánykodhass mások előtt, hogy te milyen nagy nő vagy amiért neked fiatal apuka korú pasid. van. Amúgy mit gondolsz sokáig kellesz majd neki? Neki már családot kellene alapítania ebben a korban. Amúgy meg lehet lepontozni, de feldühítenek az ilyen emberek
2010. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Köztünk a Párommal 6 év van (20/L, 26/F). Elsőre nekem soknak tűnt, de amikor jobban megismertem nem azzal voltam elfoglalva, hogy hány éves, csak kicsit féltem attól, hogy esetleg nem fog működni a kapcsolat. A szüleim is húzták a szájukat, és azt javasolták hogy inkább a velem egyidős fiúkkal kéne randizgatnom. Én mondtam nekik, hogy az érzelmeket nem lehet irányítani, hogy "na én most egy velem egyidős srácba leszek szerelmes." Ez így alakult, és mostmár senkit nem zavar a dolog (2 éve vagyunk együtt). Viszont én nem utólag jelentettem be a dolgot, hanem még akkor amikor felmerült, hogy randizni fogunk!!


Igaz, hogy Nálatok nagyobb a korkülönbség, de leírtam az én történetemet, hátha segít valamit ... :)


Sok boldogságot Nektek!

2010. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Az meg a másik, hogy 1 hete vagytok együtt és már is arról beszélsz, hogy szerelmes vagy. Drágám te el vagy tévedve. Még ki sem ismerted. Utolsó voltam.
2010. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

jó volt az első :DD jót röhögtem rajta, azért elgondolkozok néha hogy tudnak ilyeneket kitalálni emberkék :D

Amúgy nem gáz, párom és én köztem van 13 év és a szüleim is elfogadták egyből.

2010. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
sztem a te korodban még sok.. ha mondjuk, 2-3 évvel idősebb lennél, akkor lenne rá esély, de igy nem.. te még tanulsz, ő már nem, és ketyeg a biológiai órája, lassan gyereket akar, te meg sztem még nem..
2010. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Szerintem nem sok.
2010. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!