Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem de ő nem! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de ő nem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 hónap után vasárnap szakított velem a Barátom. Én nagyon szeretem de ő azt mondta, hogy sokat csalódott és elővigyázattoság miatt nem tud belémszeretni. Megbeszéltük, hogy szilveszterig nem találkozunk és akkor kiderül, hogy folytatjuk-e vagy nem. szerintetek mit tegyek most és mit tegyek akkor amikor összejövünk újra. Ja nem vagyok féltékeny, hisztis vagyis nem ezek miatt.
2008. nov. 18. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha szilveszterig nem akar veled találkozni, akkor más ne sokra számíts! Hogy mit tegyél? Két lehetőség van:

-Vagy felejts el, de mihamarább

-Vagy küzdj, de akkor semmiképp ne tartsd be azt, hogy szilveszterig nem találkozol vele. Szerintem ha szereted, harcolj érte.

2008. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én ajánlottam, hogy addig ne találkozzunk mert eddig mindig a nyakán voltam. így ő jobban át tudja gondolni a dolgokat
2008. nov. 18. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is most szakított a barátom, bár mi 1 évet és 4 hónapot jártunk. Fogadd el. Attól, hogy nagyon nyomulsz, nem fog újra beléd szeretni! És a végén csak az marad, hogy megutál, és negatív élményekkel váltok el. Szerintem.
2008. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el, nem írtad miért csalódott, de még ha újra össze is jöttök, már sosem lesz olyan a kapcsolat mint az elején volt.
2008. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogyha ujra összejöttök mindig ott lesz a fejedben az hogy egyszer már szakitott veled, és hogyha esgyszer megtette megteheti máskor is, és ez frusztrálna. Sosem lesz már olyan a kapcsolat mint régen, ha ujra összejöttök. Szerintem jobb ha az utjaitok külön válnak, és ha a sors egymásnak szánt titeket akkor az utjaitok még keresztezni fogják egymást.
2008. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia. nálunk is ez van.A barátom sokat csalódott.Mi fél éve vagyunk együtt,de ő még nem szerelmes.Fél valamitől vagy nem tuodm.De én kivárom,és türelmes vagyok,amig tudok:S
2008. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ugyanúgy vagyok, mint a barátod.Rengeteget csalódtam, és sokszor megbántottak és többet már nem akarok, ezért próbálok nem szerelmes lenni.A mostani a barátomban is az előzöeket látom, akikben csalódtam, annak ellenére, hogy Ő nem csinált semmi rosszat.

Valószínű vele is ez lehet a gond, nem enged közel magához, amit már saját maga is hiányol. És nem talált más kiutat, mint a szakítást.De, ha egy pasi azt mondja nem, a döntésén már nem lehet nagyon változtatni.Tedd túl magad rajta, Rád más valaki vár, ahogy rá is. Fel a fejjel!

2008. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. nov. 19. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!