Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ér ezek után az élet?

Figyelt kérdés

ez lehet ha hosszúra sikeredik de ha van kedvetek olvassátok el.


15 éves lány vagyok.a szüleim elváltak még kiskoromba,ami már nem is zavar,csak annyi,hogy apukám majdnem mindig megfeledkezik rólam,telefonon se nagyon beszélünka zt se tudom él-e még.a nagyszüleimmel élek,akik imádnivalóak komolyan,anyukám még fiatal és éli az életét.viszonylag hamar fejlődtem ki:Puh már 12 éves koromba szerelmes lettem.de egy olyan valakibe akivel soha nem beszéltem,de tudtam,hogy ő is szeret.Olyan volt mint a filmekbe,és lehet ha olyan is maradt volna,ha beszélünk,de egyikünk se mert közeledni.Ennek az lett a következménye hogy ő összejött egy csajjal,aki még hasonlit is rámX(na mind1.másfél évig feledtem őt akit szerettem de igazából még most se felejtettem el igazán.Mikor megláttam a csajjal egy világ omlott össze bennem.DE BIZTAM!biztam abban,hogy egyszer minden jobbra fordul,magam elől is eltitkoltam,hogy szeretem.Jól játszodtam a szerepem,mert csak két,nagyon közel álló személy vette észre mindezt.tudjátok:mindig mosolyogtam,vidám,vicces,szórakoztató voltam.De ez nem én voltam:(


aztán másfél év után jött egy fiú akivel jó volt meg minden,de aztán szakitottunk mert én 14 ő 21 éves volt,neki csajozni kellett meg minden voltak külömboző "vágyai" amiket én nem voltam hajlandó teljesiteni.


fél év alatt pedig annyi futókalandom volt,hogy már én szégyenlem,bár azt mondják,hogy nincs mit.egyik jött másik ment,volt aki szeretett,de semmi sem volt.


Most van egy fiúbarátom akivel jól kijövünk,de fogalmam sincs hogy én mit akarok tőle,de szerintem neki sincs hogy ő mit akar tőlem,ilyenről sose beszéltünk.mindenről beszélünk csak erről nem.néha úgy érzem,hogy meg akarok halni.Nincsenek igaz barátaim,nincsenek olyan szüleim akikre számithatok,a nagyszüleim már idősek.Csak magam vagyok ebben a nagy VILÁGBAn.kicsinek elhagyatottnak,önzőnek,ribinek érzem magam,és nem tudom mit tehetnék.senki nem érti hová lett a vidám lány.?az aki akkor voltam amikor megláttam Őt egy másik lánnyal.Arra senki nem gondol,hogy akkor talán rosszabbul voltam mint most,de fel tudtam rakni a nehéz álarcot,amit most talán elveszitettem.


Mit gondoltok erről?szerintem mindent jól csináltam az életemben nincs mit megbánnom,és mégsem vagyok boldog.:(


2010. júl. 20. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Beszélj erről a barátoddal! Beszéld meg vele, hogy mit érzel. Biztos meg fog érteni.

Ennél pedig már csak jobb lehet, nem? Kitartás!

2010. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mit ér az élet? lehet hogy most úgy érzed, semmit, de szerencsére előtted áll még az egész!


miért lennél boldog, a múltadtól? szerintem az a boldogság, ha valakinek vannak céljai amikért küzd, az is boldogság ha valaki eléri a célját de nem reked meg ott, hanem újabb és újabb dolgokat talál ki magának amiért "élhet", emellett meg jó embernek kell lenni, segíteni másokon, akik szegényebbek, elesettek, stb.

2010. júl. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
áh bocsi az önzőséget úgy értettem,hogy szeretném ha valaki velem törődne,és ha valaki velem törődik akkor nagyon törődjön velem,talán erre van a legnagyobb szükségem.
2010. júl. 20. 09:37
 4/11 anonim ***** válasza:
ezt beszéld meg személyesen ezzel a fiú barátoddal. és kérd meg a nagyszüleidet, hogy irassanak be valami táncra vagy bármi elfoglaltságba. olyat amit szeretsz és mozogni kell benne. hidd ell az segít. a barátok terén... hát az nem a legjobb. nekem is volt ilyen szakasz az életemben, hogy nem éreztem a barátságot. csak jópofiztam és folyton vigyorogtam. egy álarcot viseltem, de belül zokogtam. de nekem szerencsém volt, mert rámtalált egy fiú akinek szintén voltak lelki problémái és együtt oldottuk meg egymáséit. szóval remélem te is kifogsz egy ilyen barátot. akár fiú, akár lány.
2010. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy. Késöbb biztosan megtalálod a nagy ŐT.

Egyenlőre foglalkozz más dolgokkal, amik ugyérzed h számodra fontosak. Találj ki vmi olyat, ami örömet okoz neked.A családi háttereddel vannak látom gondok, ami nem túl jó, mivel a család az első.Remélem a nagyszüleid mindent megadnak neked és látom szereted is őket.

Nagyon helyes h úgy érzed mindent jól csináltál az életbe.

MIndekinek vannak ilyen időszakai, amikor úgy gondolja az élet szar..de optimistának kell lenni és hinni h minden rendben lesz.Ne parázz..nagyob gondok is lesznek még:D Az élet egy igazi kihívás.

2010. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 spsux ***** válasza:
hasonlóan érzek de más okok miatt, kár hogy ilyen fiatal vagy meg gondolom nem is ugyanott lakunk, én tudnék törődni veled de nagyon, én is erre vágyok, ahjj :S
2010. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meny beszélj vele . Biztos ő is ugyanolyan szerelmes beléd ahogy te belé csak mivel féltetek lépni ezért muszáj volt valaki mást kapjon magának . Biztos hogy ő is csak rád vágyik.
2010. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, nem irigyellek. Nekem is elváltak a szüleim, nekem sincsenek barátaim, egy plátió szerelmem (akiből azóta kiszerettem) összejött valaki mással stb, úgyhogy tudom mit érzel. Az egyetlen ami vígasztal, - és remélem téged is fog, ha elolvasod - hogy előttünk az élet, nincs veszve semmi. Tudom ez olyan közhelyesen hangzik, de így van. Lehetett volna normális gyerekkorunk is mint másoknak, dehát ezt dobta az élet, és lehetne sokkal rosszabb is. Élni kell tovább és nem szabad feladni, az öngyilkosság egy gyáva, értelmetlen menekülési próbálkozás lenne - nekem elhiheted, megpróbáltam - ahogy előttem is írták keress valami elfoglaltságot és ne keresd görcsösen a nagy Ő-t. Arra még rengeteg időd lesz, most úgysem igazán tehetsz semmit, próbáld élvezni a nyarat: sétálj, járj strandra, beszégless azzal a fiú barátoddal stb, hidd el egyszer minden rendbe jön! ;)

19/F

2010. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hosszu el nem olvasom, de a lényeg 15 éves vagy ... Milyen hülye kérdés ez h mit ér az élet? elöbb kezd el élni ne önsajnálkozz... Ne emózzzá
2010. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mivan azóta Vele?..talán beszélhetnétek, lehet segítene.
2010. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!