Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor írjak neki, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor írjak neki, vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Már vagy 8 hónapja hajtok rá, és énis tetszettem neki. Vagyis elis mondta, hogy tetszem neki meg minden. Csak közben volt barátja, és nem igazán akart vele szakítani, de közben mi is kavartunk. Jópárszor csúnyán otthagyott engem, de valahogy mégis azlett, hogy utána egy következő szintre léptünk. Például mikor egyszer nagyon megharagudtam rá, akkor kb 1 hétig nem beszéltünk, utána megint beszéltünk, és nemsokkal később smároltunk. Utána mikor máskor haragudtam meg rá, akkor megint nembeszéltünk, aztán meg megint enyelegtünk kicsit suli után a parkban. Most utoljára nagyon nagyon mérges voltam rá, nemis akartam vele beszélni, erre 2 napra rá elhívott hozzájuk, aztán meg elis mentem, és ottis nagyon jóvolt :$ Most pedig az van, hogy hívtam volna aquaparkba, és jött is volna, csak valahova máshova elkellett mennie, pedig mondta nekik, hogy velünk akar jönni, akkor is odament, aztán végülis eldöntötte, hogy inkább odamegy. Mondom nembaj, majd másnap beszélünk úgyis. Hát nem írt rám, énmeg nemakartam ráírni, végülis én lehetnék a "sértődött fél" még ő is mondta, hogy tudja h most haragudni fogok rá, énmeg mondtam neki h nem. Hát nemis haragudtam, de vártam, hogy azért rámírna. Ez lassan kb 3 hete volt, azóta sem írt rám, és azóta megint össze-össze jönnek az ex pasijával. Vagyis kiírások alapján néha járnak, néha nem. Pedig mikor utoljára haragudtam rá, akkor nekem elmondta, hogy nemis szerelmes a pasijába... Nah eléggé kivagyok most, vagyis sokat gondolok rá nagyon, és ezt az egészet olyan lezáratlannak érzem, és most nemtudom, hogy írjak neki, és beszéljük meg, vagy ne?! csakmert már tényleg nemtom, hogy mit csináljak :S
2010. júl. 20. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az a lány mit csinál?ne haragudj de egyszer veled,egyszer az exével,máskor meg kitudja kivel van?felejtsd el,de hogy megnyugodj kérdezd meg tőle,hogy akkor most mi van?ne dőlj be neki ha azt mondja,hogy tetszel meg minden.Nem tudom az ilyen mire hajt de elég durva...GÁZZZ....
2010. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj vele személyesen és semmiképp ne másokra halgass barágnőire meg pláne ne
2010. júl. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem írj neki,de csak hogy le tudd magadban zárni. Magad miatt. Mert az látszik,hogy a leányzó jól el van nélküled is és csak akkor fog jelentkezni ha a pasija megint kidobja vagy zűrök lesznek. Te meg addig úgyis eszed majd magad míg nem beszéltek,meg azt várod h jelentkezzen. Nem érdemli meg h te írj neki,de még szerintem neked kell ez, hogy tisztázzátok s akkor hátha tovább tudsz lépni. Keress mást! Ne várj rá!
2010. júl. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem várok rá, meg már tökre úgyvoltam vele, hogy kész, vége, de most voltam balatonon, és reggel valamiért már 7kor fentvoltam, de nemakartam a többieket felébreszteni, éshát eszembe jutottak azok a percek, amikor náluk voltam meg minden és megint sokat gondolkoztam rajta :/ majd írok neki talán, de hogy kezdjem? Vagyis azt akarom, hogy érezze, hogy mérges vagyok rá... pl így? : Szia. Téged komolyan ennyire nemérdekelnek mások érzelmei? vagy mit írjak neki?:S segítetek? :S Csak a kezdés kéne.
2010. júl. 20. 11:33
 5/12 anonim válasza:

úristen, velem is pont ugyanez történt.... pontosan......

akkor az a fiu most így érezhet?? én nem tudtam...

2010. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne így kezdd. Mert ezzel teljesen elárulod magad, hogy mennyire bele vagy zúgva. KEzdj általánosan,mi újság stb. aztán szépen felvezeted,meg megírod hogy részedről ennyi volt és az utolsó húzása nem esett jól.
2010. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a történet közepén arra gondoltam,hogy ha most a felénél tartok..Húú akkor türelmes ember lehetsz.

Nézd ezt ennek a csajnak már valahogy nem lehet elnézni,mondtad,hogy rád jönnek azok a kellemes emlékek...

Kellemes emlékek kellenek,de akkor is megmaradnak ha szépen otthaagyod őt ahol van -.-

2010. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

12:58, ha veled is ugyanez van, akkor most komolyan, gondolj már picit bele, hogy te hogy éreznéd magad.... -.-'


Am köszi a válaszokat, majd akkor felvezetem, hogy ezt le akarom zárni. Köszi! :)

2010. júl. 20. 14:00
 9/12 A kérdező kommentje:
ohh basszus elrontottam, már az elején mérges lettem, és mondtam neki h inkább megyek is, ku.rva élet :S:S most még mindig szar lerázatlan, de nemakarok neki megint írni.. :S
2010. júl. 21. 20:31
 10/12 anonim ***** válasza:
írd meg nyugodtan... "Ebből elég volt..." vagy küld el a csába... Hidd el nem érdemes ezt így folytatni... fenti voltam
2010. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!