Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan tovább? (19/f)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovább? (19/f)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez nem is igazán kérdés, csak szeretném már valahova kiírni magamból ezt... Ennek a megírására egy másik kérdező inspirált, aki leírta kb az élettörténetét, legalábbis fontos részeket. Én most ugyanezt fogom tenni. Segíteni sajnos nem nagyon lehet rajtam, csak le szeretném írni, remélem megértitek...

Mint írtam jelenleg 19 éves vagyok, nemrég érettségiztem. Az út ami ide vezetett logikus módon általános iskolával kezdődött, ahol elég szürke volt minden... Kb semmi érdemleges nem történt itt. Középiskolával folytattam, ahol is 9. osztályban a szüleim elkezdtek válni, ami hát, elég rosszul érintett lelkileg. Aki átélte már hogy az összes rokona egymás ellen uszítgatja meg egész nap azt kell hallgatnia hogy az anyja mekkora kurv@ az tudja miről beszélek. Rájöttem hogy a világ, az én világom korántsem áll olyan szilárd alapokon mint hittem, és az emberek akikben feltétel nélkül megbíztam elég undorító személyiségről tettek tanúbizonyságot.


Hát igen, ez egy pokol volt nekem, nem egyszer elhatároztam, hogy inkább öngyilkos leszek, és akkor majd talán rájönnek hogy valamit elbasztak... Nekem meg úgy is mindegy. Az életnek amúgy sem láttam soha sem különösebb értelmét, ha a halálommal sikerülne nyomot hagynom a világban, néhány ember lelkében, emlékezetében, már volt értelme. De a megvalósításig soha sem jutottam el, mondván, hogy olyan emberek miatt meghalni akik nem törődnek velem és az érzéseimmel, teljesen fölösleges volna.

Szóval cél nélkül éltem, aztán 10. osztályban jött hozzánk egy új lány. Őszintén, először csúnyának találtam. Elkönyveltem annyival, hogy +1 idióta aki év végén kihullik. Aztán ofő fogta magát és mögé ültetett. Rájöttem, hogy igazából nem csúnya, csak az egész embert teljes egészében kell nézni, és az összkép valami hihetetlen szépséget eredményez. Azóta sem tudom ezt hogyan... Pár napra rá már egyenesen gyönyörűnek találtam, és bár hozzászólni alig mertem (akkoriban 0 önbizalmam volt. de tényleg. 0. ), a közelében hosszú ideje először BOLDOGNAK éreztem magam! Telt múlt az idő, az egyébként rendszeres hiányzásaim alábbhagytak, csak hogy láthassam őt. Aztán persze jött a nyári szünet, és szinte el is felejtettem őt. Az évnyitón pedig ledöbbentem, hogy hogyan lehettem ekkora idióta, az említett lány sokkal szebb lett mint volt, (haj/öltözködés változott, stb.). A 0 önbizalmamat felnöveltem 1/10re, ismét elkezdtem emberekkel beszélgetni, és ürügyet kerestem rá, hogy minnél többet legyek a közelében. Idővel elég jó barátok lettünk. Az életben először úgy éreztem, hogy VAN ÉRTELME. A világ már nem volt szürke. Nem, amíg Ő ott volt. Időt, pénzt, mindent alárendeltem annak, hogy láthassam őt, hogy beszélhessek vele. Nem számított. Semmi nem számított, csak vele lehessek. Ő volt az istennőm... Úgy éreztem, hogy Értem tudnék élni, érte meg tudnék változni ha kell, érte bármit megtennék...

Aztán megint eljött a nyári szünet, most már kegyetlenül hiányzott... Nem volt nap hogy ne gondoltam volna rá. Év elején elhatároztam, hogy mivel utolsó év muszáj lesz neki elmondanom. Eddig nem mertem. Ha bebizonyosodik hogy nem kellek neki, az életem megint értelem nélkül marad... Próbáltam a tudtára adni az érzéseimet anélkül hogy mondanám, de nem vette észre, vagy nem akarta... Mivel az év vége egyre csak közeledett, kénytelen voltam lépni. MEgpróbáltam elhívni őt valahová, de visszautasított, hogy nincs ideje. Amikor SMSben kérdeztem, hogy akkor esetleg máskor jó lenne-e, nem válaszolt... NEm válaszolt. Itt tudatosult bennem, hogy nem kellek neki. De nem akartam elfogadni. Amíg nem mondja a szemembe hogy nem, addig semmiképpen sem. Innentől kezdve úgy éreztem hogy furcsán hideg hozzám, bár voltak pillanatok amikor olyan volt mint régen, de mindenfajta kedvességre semlegesen reagált, és minden akár kicsit is negatív dologra szörnyű rosszul...Pedig szerintem nagyon jó barátok voltunk. Pár hónap múlva hívtam moziba. Persze átlátszó ürüggyel, megint csak nem jött... Ennél egyértelműbb már nem is lehetett volna... Én meg persze otthon sírtam (mondjuk ez ekkorra már elég rendszeres volt...), hogy miért nem kellek az Istennőmnek, mit csinálhatnék másképp... Tökmindegy, a végkifejlet még ezután következett...


Egy bulin nagyon nagyon lerészegedtem. NAGYON. Ballagás előtti utolsó nap volt, és én még mindíg nem mondtam el neki. De tudta... Tudnia kellett. Csak szerettem volna elmondani neki... Letérdelni elé, belenézni a gyönyörű szép szemébe, és elmondani hogy nekem ő a mindenem, senki és semmi más nem érdekel ezen a világon, csak egyedül Ő, és ezen az sem változtat, ha én csak egy félredobható senki vagyok neki. Ezen a ponton már annak éreztem magamat, igen. Szóval "véletlenül" fent maradtam a vonaton, és ott szálltam le ahol ő. A vonaton már máshova ült mint én. Miután leszálltunk, valahogy nem akart észrevenni... Odamentem hozzá, megkérdeztem tőle, hogy lenne-e rám 5 perce... "Nem".........................

Én itt törtem össze végleg, a táskámat ledobtam a földre én meg leültem mellé. Elkezdtem sírni. Mire legközelebb felnéztem már eltűnt a többi emberrel együtt, én meg egyedül voltam a pályaudvaron. Ennél rohadtabb érzést nem kívánok soha senkinek... Miért nem tudott volna végighallgatni? Ennyire nem tart engem? Ennyire fölösleges vagyok?

Persze nem úszta meg, könnyek, önutálat és csalódottság közepette írtam neki egy SMS-t, benne a mondanivalómmal. Este MSNen sikerült utolérnem, ott válaszolt. Hogy én sokkal jobb lányt érdemlek, meg hogy félt hogyha azt mondja nekem hogy nem, akkor a barátságunk már nem lenne a régi. Meg hogy úgyis elfelejtem majd őt, ha másik iskolába megyek. Hát hogyne, persze. Én meg nekiálltam könyörögni neki. Csak egy esélyt, hadd bizonyítsak... Hogy ha nem is jár velem, legalább hadd legyek valahogy a hasznára, nem is kell viszonozni... Semmi. Csak hadd tegyem valahogy boldoggá... Nem nem és nem... De persze ő nagyon bír engem, mint barátot... Az állomásos incidens miatt még bennem lévő elkeseredettség miatt csak a beszélgetés vége felé jutott el a tudatomig, hogy ha így megy tovább akkor barátként is elveszítem. Nagyon nehéz volt mérlegelni, ha valamiben évekig reménykedsz/hiszel, azt nem tudod csak úgy eldobni, egyik pillanatról a másikra... Végül rájöttem, hogy ő nekem barátként sokkal többet számít, minthogy most véglegesen elveszítsem. Nem mondom hogy nem szerettem már... Dehogynem, imádtam. De egy ilyen fontos barátért ha nem is azonnal, de legalább hónapok alatt sikerülne kiírtani magamból az eddig mindent meghatározó és legfontosabb érzést. Úgy érzem így túl tudtam volna tenni magamat rajta. Hiszen nem veszítem el megmarad... És ugyanúgy fontos marad. Ráadásul elmondtam neki mindent. KÍvánhatok ennél többet, ha már nem lehetek vele? Úgy éreztem ez lenne a legjobb lezárása a dolognak. Hirtelen váltás volt, de az egyetlen lehetséges ésszerű opció. De...


"Őszintén, kétlem hogy tudnál még rám barátként tekinteni azok után amiket elmondtál."


Azóta gyakorlatilag szóba sem áll velem.


The end... Ennyi volt, értelme nem feltétlenül van, és sok helyen le is egyszerűsítettem kicsit (a kevésbé lényeges részeket), hogy ne legyen olyan sok... Így is túl sok lett... Most tényleg, mit csináljak? Egyrészről utálom magamat amiért nem voltam elég jó neki... Másfelől viszont nagyon hiányzik, mert az egyik legjobb barátom volt, és úgy érzem most végleg tönkretettem a barátságot...


Ha volt olyan aki eddig elolvasta, írjatok akármit... Hogy idióta vagyok, stb. Véleményt, bármi is az. Ezen már valszem úgysem lehet segíteni, szóval tökmindegy...


2010. júl. 20. 04:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy idióta.. engem is lepattintott anno 1 pasi, ha jól tom, azért, mert nem voltam neki elég ribi.. na, most szólj hozzá.. :S te meg sokkal jobb lanyt érdemelsz.. még ha nem is tetszik a pasi, én a helyében ottmaradtam volna veled a pályaudvaron, mivel barátok vagyunk, nem? nem érdemel meg téged ez a csaj, ne is teperj utána.. de én fb-n megnéznélek, h ki ez az érzelmes lélek? :)
2010. júl. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
elolvastam, hát hallod nagyon sajnálom, tudom mit érzel velem is megtörtént és beszélgetek veled ha akarod
2010. júl. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Szindus ***** válasza:
76%

Én szívesen leszek a lelki szemetes ládád :D komolyan.

Amúgy szerintem nem érdemel meg téged ez a lány. Ha annyira nem volt képes, hogy végig hallgasson, akkor pukkadjon meg.

Szerelmes vagy, úgy érzed soha nem fogsz senkit így szeretni, de hidd el nekem lesz még olyan lány az életedbe akiért oda adnád a félkarodat is.

Tehát fel a fejjel kisöreg :)

2010. júl. 20. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Hát ezt olvassa végig a f@szom, de fel a fejjel.:D
2010. júl. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
szia! hat... elegge lesujto volt ezt olvasni. Tenyleg ismerem az erzest amikor kepes vagy BARMIT megtenni hogy a szerelmed boldog legyen. en most egy boldog parkapcsolatban elek, de 5 hetig kenytelenek vagyunk nelkulozni egymast, mert elutaztam, remelem nem a kapcsolat veget jelenti, mert ha igen, akkor tudom, hogy azt fogom megelni mint te. Teljes osszeomlas. Ilyen a szerelem. Konnyu azt irnia masoknak h pukkadjon meg, meg hogy szard le, nem tudod megtenni. Persze hogy az lenne a celszeru, de csak annyit tehetsz, hogy lekotod magad, es csak elore tekintesz. Nem hiszem hog az elet nelkule it sem er, csak mar annyit nem egy darabig :) de ha neki nem kellettel, tudod hogy masnak ugyis fogsz kelleni ;) Biztos vok benne, a csajok amint latod odavannak az erzelmes fiukert.
2010. júl. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 lill* ***** válasza:
sajnálom:/
2010. júl. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Elolvastam,nagyon meghatott a tortenet.Ha en ilyen helyzetben lennek biztos dijaztam volna az oszinteseged, csak sajnos ritka mostansag az ilyen beallitottsagu fiu.Irhatsz privit ha beszelgetni szeretnel, szivesen meghallgatlak es valaszolok is, olykor neha jol esik kibeszelni a banatunkat, es talan jobb is egy ismeretlennel
2010. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia,


szerintem mindenképpen jó, hogy kiírtad magadból ezt az egészet, sokszor segít. És így legalább át tudod látni, ha visszaolvasod, hogy ez a lány nem érdemli meg, hogy ennyire magadba zuhanj miatta. A leírásod alapján nekem kifejezetten bunkónak tűnik. Főleg, mikor a vonatútnál sem akart meghallgatni, és utána otthagyott... Én ezt akkor sem csinálnám, ha tényleg nagyon gáz a pasi, és se külsőleg, se belsőleg nem jön be, de nálatok nem erről van szó, hiszen barátok voltatok elvileg, szóval nem lehettél neki közömbös...


Tudom, most nagyon nehéz, és nagyon fáj. De hidd el, idővel jobb lesz, és majd jön egy újabb lány, akivel rózsaszínben láthatod a világot. :) És ha találsz egy tényleg rendes, hozzádillő lányt, mégjobban látni fogod ennek a mostani csajnak a rossz tulajdonságait.


Próbáld meg most lefoglalni magad valamivel, ha van valami hobbid, amivel sokat tudsz foglalkozni, legyél a többi barátoddal, akár neten is szerezhetsz barátokat akivel jókat tudsz beszélgetni - a lényeg, hogy ne csak otthon ülj és búslakodj!


Előtted az élet - 19 éves vagy, leérettségiztél, most nem tudom mihez kezdesz, de vagy továbbtanulás jön, vagy dolgozni kezdesz, midnenesetre új élmények, új életstílus, ÚJ EMBEREK, rengeteg lehetőség ismerkedésre... Bízz magadban, attól hogy ez a lány elutasított, nem lesz mindenki ilyen! :) Senkinek nem jö össze minden kapcsolata, amit szeretne - ha "elbukunk", fel kell állni és menni tovább.


És 19 évesen ne mondj ilyet, hogy az életednek nincs értelme. Az élet még előtted áll, rengeteg meglepetéssel! :)

Nekem 20 éves koromig nem volt egy pasim sem, már én is kezdtem kétségbeesni, hogy nem is lesz már talán soha, vagy esetleg egy olyan "alsókategóriás" pasi jut csak, akire más lányok rá sem néznek... És most itt vagyok, 8 éve boldog házasságban élek jóképű, okos, elragadó férjemmel, aki az első pasi volt az életemben 21 éves koromban, és van két kisgyerekünk.


Ne add fel, az élet szép (lesz)! :)


33/L

2010. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú történet.Tudod én is megjártam már egy fiúval,de persze én nem mondtam el neki,sőt nem is beszéltünk soha.De attól szerettem és mai napig is tudom,hogy ő is szeretett.Nyár után,szünidő után,megláttam.De nem egyedül.Egy lánnyal.Akkor egy világ omlott öszze bennem.Azt mondtam,soha többet nem leszek szerelmes.Akkor annyira kiábrándultam,hogy 2 éve akárhogyan próbálok,nem tudok szerelmes lenni:(talán szikra volt azóta is de olyan érzés mint Mikor az Ő szemébe néztem soha.És lehet ha nem is lesz.amúgy meg azután legalább másfél évet szenvedtem,letagadtam,hogy még mindig szeretem,és nem mások előtt hanem magam előtt is.na jó még beszélhetünk ha megdobsz egy e-mail-el:)biztos jó lenne,hogy többet kimondjunk magunkból mivel én ezt a legjobb barátaimnak se merem nagyon elmondani,h milyen bunkó egy csaj vagyok.Talán egy sorstársnak könnyebb lesz elmondani:)szóval irj:D
2010. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2010. júl. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!