Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sohase fog nekem összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sohase fog nekem összejönni semmi?

Figyelt kérdés
18 éves lény vagyok és eddig még sose volt szerencsém a szerelemmel. Voltam már szerelmes, de mindig rossz vége lett. Nem volt egy kapcsolatom se. Már nagyon kezdek félni, hogy ez sosem fog megváltozni. Pedig sokat járok bulizni meg minden, barátom is sok van, de ha valaki megtetszik az éppen foglalt stb. Meguntam azt, hogy egyedül éljek, nekem is szükségem van valakire.
2010. júl. 19. 21:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is egy 18 éves kreatúra vagyok, és elvesztettem az ,,É'' betűt a billentyűzetemröl! Segítsetek!
2010. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

tegnap 13:36 na várjál megpróbálok segíteni :D

a kis "é"-t vesztetted el vagy a nagy "É"-t ? :D

ha a kis "é"-t akkor keresd az "l" és az "á" közt.

ha viszont a nagy É kell akkor meg nyomd meg a caps lockot és úgyanúgy az l és az á közt lesz :)

Örültem, ha tudtam segíteni.

2010. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!