Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon hogy fog erre reagálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hogy fog erre reagálni a barátom? Elég gátlásos vagyok sajna emiatt.

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nagyon picik a melleim. Feszesek, nem lógnak de nagyon picik. Nem volt ilyen kicsi csak sokáig (hónapokig) beteg voltam és lefogytam de szinte csak onnan és ez engem nagyon frusztrál. Ő még nem látott meztelenül, csak fehérneműben..

Az előző bnőjének viszont kifejezetten nagyok voltak.. igaz nem feszes, és lógó de nagy.... És nagyon gátlásos vagyok emiatt, hogy ha oda kerül a sor nemsokára mit fog mondani.. Mert a dekoltázsom szép de a kosárméretből fogytam centiket sajnos és így nem szépek.. mert ha a hátamon fekszem kb mintha lapos lennék..:(


A rendes válaszokat előre is köszönöm!

Zita


2010. júl. 19. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én spec kifejezetten szeretem ha nem túl nagy egy lány melle, de ha ő máshoz van szokva és szeret akkor se fogja érdekelni:)
2010. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Persze, ti nem láthattok a fejébe, rosszul tettem fel a kérdést.. inkább úgy kérdezem, hogy srácok ti hogy lennétek ilyen esetben...?


Még az a szerencse, hogy amúgy a lábaim, fenekem és arcom szép... (visszajelzéek alapján:)

2010. júl. 19. 19:54
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret, hidd el nem azt fogja nézni! Alap dolog, hogy feltétel nélkül elfogadjátok egymást, és ez miatt ne legyenek gátlásaid. Fogadd el önmagad és nem lesz probléma:)
2010. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a barátodat nem zavarja ez a dolog,mivel azért ruhán keresztül is látszik, hogy kinek-mekkora (kb).

Ha szeret téged, akkor nem a melleid miatt szeret. Nem lesz ebből gáz, hidd el.

2010. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ!

Igen szeret tudom ő mondta.. és én is őt nagyon:)


Esetleg vmi praktikát tudtok h szex közben hogyan 'takargassam'?:))

2010. júl. 19. 19:56
 6/18 anonim ***** válasza:

ha a srác normális, akkor nem fogja érdekelni, úgy fogad el téged, ahogy vagy.

Ha nem az, akkor pedig jobb az elején dobni...

Amúgy pedig engem nem zavarna.

25/F

2010. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
szerintem amelyik pasast a szilikonmell érdekli,az menjen is oda
2010. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Végülis ha belegondolok.. ha ezen múlna egy kapcsolat, a mellméreteken akkor kevés boldog ember lenne...


Igyekszem megbékélni magammal, és remélem ő is.. nekem azt mondta így vagyok tökéletes, de hát még nem látott ugye teljesen, régebben más volt..

2010. júl. 19. 19:58
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

ne akard takargatni.

nekem sincsenek valami nagy melleim [de amugy szépek és nincs velük gond], de a barátom szerette [tudod, 1 tenyér, 1 cici :D].

vedd tudomásul, hogy neked ilyen van, és úgyis vele kell élned, akkor már békülj ki vele.

az előnye meg, hogy tudsz hason aludni ^^:D

L/17

2010. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

küldj képet! :)

most beidézzem az amorf ördögöktől a ciciről szóló számot, vagy megkeresitek magatoknak?

naszóval, tökmindegy, mekkora melled van. ha szerete, elfogad olyannak, amilyen vagy. én pl lesz*rnám (nem szó szerint) milyenek a melleid :)

2010. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!