Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha kiderül az áhított lányról hogy dohányzik? Eltántorít, vagy nem befolyásol?

Figyelt kérdés
Bár gondolom ez attól is függ ti cigiztek e, vagy mennyire mozogtok dohányos társaságban.
2010. júl. 19. 19:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
19.55: más ember biztos nem lesz, csak büdös, és kellemetlen vele csókolózni. külön jó lesz, mikor egy háztartásban éltek majd, és havi 10-20ezret elcsesz cigire. meg amikor a gyereketeket nevelitek és ezt látja... én tudom, anyámék cigiznek, mióta az eszemet tudom, és undorodom a szagától is.
2010. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Az akit ez nem érdekel elég szomorú, nem hogy káros, de undorító egy szokás...semmi jó nincs benne...ja és fölösleges pénzkidobás...egy havi cigipénzt jobb dolgokra is lehetne fordítani...
2010. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
"Valakit szeretünk nem érdekel ha cigizik", "mai társadalom" mi ez a sz@r duma...pont azért mert szeretjük nem kéne engedni, hisz csak magát károsítja vele...SZERINTEM MINDENKI SZERETNÉ HA A PÁRJA 100%-IG EGÉSZSÉGES EMBER LEGYEN
2010. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
20:10-sel szerintem minden normális ember egyetért!!
2010. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 haggyámán ***** válasza:
Igen, zavarna. Alkalmanként elmegy egy-egy buliban egy szál, de ne legyen láncdohányos.
2010. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Eltántorítana
2010. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%

Bevallom nem jó szokás a dohányzás, de nem tudjátok milyen nehéz leszokni róla...én azért védem a dohányos embereket mert én is dohányoztam jó pár évig....és rohadt nehéz volt leszokni róla...viszont a párom dohányzik viszont semmi bajom vele.....ezért nem értelek titeket...nőjetek fel előszőr...

19:55 voltam és 20F

2010. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
ez nem felnövés kérdése, akármennyire is felnőtt vagy, a cigaretta nem egészséges, pláne nem egy magzatnak vagy egy gyereknek. ennyi.
2010. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Valami nagyon-nagyon komoly jó tulajdonságának kellene lennie, hogy ellensúlyozza a dohányzását.

Sajnos a dohányzás függőséget okoz, és ezért az illető gyakorlatilag bármire képes, hogy dohányozhasson. Van olyan nő, aki akarta ugyan, de még akkor sem tudta abbahagyni, mikor terhes lett.

2010. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
83%
Én lány vagyok és dohányzom. Volt egy barátom, aki azt mondta, hogy legyek szíves minden elszívott cigi után(!!!) hajat és fogat mosni, mert nem bírja a szagát. Közöltem, hogy akkor le lehet lépni. Ha nem bírja a dohányzó lányokat, miért kezd egy olyannal? Miért kéne leszokjak? Felnőtt nő vagyok, aki el tudja dönteni mit csinál. Igen, tisztában van vele minden dohányos, hogy káros, nem kell ezerszer leírni. Nem fújom másokra a füstöt, nem dobálom szanaszét a csikkeket, és abból a pénzből, amit én keresek napi 9 óra munkával, talán hagy vegyek azt amit akarok, még akkor is, ha az káros. Nem piálok, nem kártyázok, nem d*gatom fűvel fával magam, ha egy pasinak azért nem kellenék, mert cigizem, akkor nekem sem kell, ha ez alapján elítél.
2010. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!