Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha kiderül az áhított lányról hogy dohányzik? Eltántorít, vagy nem befolyásol?

Figyelt kérdés
Bár gondolom ez attól is függ ti cigiztek e, vagy mennyire mozogtok dohányos társaságban.
2010. júl. 19. 19:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

én nem dohányzom, és engem nagyon zavar... volt már olyan, hogy a cigi miatt nem jöttem össze egy lánnyal

25/F

2010. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Háát, engem nem tántorítana el, hanem szent küldetésemként fognám fel, hogy leszoKtassam!! :))
2010. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem cigizek, nem örülök neki, de ez legyen a legnagyobb bajunk:)
2010. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor jönnék össze vele, ha leszokik. pontosabban, miután leszokott. nem smárolnék egy hamutartóval...
2010. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
szard le ;)
2010. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
és ha 6lábujja van? mind a 3lábán
2010. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
pf engem nem érdekel különösebben.
2010. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzok, és igen nagy jelentőséget tulajdonítok a dohányzásnak, valószínűleg csalódnék azért :S Bocsi :S
2010. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

az én barátom ki akar dobni, mert cigizek és nem tudok leszokni

és nem csak fenyegetőzik...

most azt hiszi leszoktam, pedig nem

így meg komolyan tervez velem

2010. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én annyira nem értem a mai társadalmat...attól még hogy cigizik valaki, nem lesz más ember..."Cigizik ezért nem járok vele"...ez hazugság...ha valakit szeretünk akkor nem érdekel hogy dohányzik e vagy sem....a személyiségét szeretjük és nem a szokásait...
2010. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!