Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem elhívni a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elhívni a barátomat a házibuliba, ahova szoktam járni a barátaimmal. (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, szeretem, és minden nagyon jó. De inkább én vagyok a bulizós, ő kicsit szolidabb típus. Nem zavarja, hogy én néha szoktam inni bulikon, demszeretne eljönni. Kb. két hónap múlva megint lesz egy ilyen buli, és most majd mindenki hozzza a barátját meg a barátnőjét. Én is mondtam a barátomnak, hogy jöjjön. Félek, hogy nem bírok majd ugyanúgy felszabadultan táncolni, bulizni, ha ő is ott van. Valamiért mindig bennem van az, hogy megfeleljek neki. De nem tudom, hogy miért . Ezt sehol máshol nem tapasztalom, csak akkor, hogyha arról van szó, hogy esetleg együtt megyünk bulizni... Még soha nem voltunk. Mit csináljak? Nem tudom hogy mirét van ez az érzés bennem...


U.I.: A barátaim szeretik, szerintük is nagyon jófej, vicces, és mindig mondják, hogy látszik, hogy mennyire szeret engem, meg hogy milyen rendes. Ezeket én is így látom, és nagyon becsülöm, és szeretem, de egy kicsit más a bulizás ügyében, mint én. Nem is nagyon bulizik, és még soha nem ivott alkoholt... De amúgy nem ilyen görcsös CSAK ebben. ... ? Ő 18 én 17.


2010. júl. 19. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:

kimaradt*

mondta, hogy szeretné ezt az oldalamat is megismerni, de félek, hogy nem fogja, mert nem fogok ugyanúgy viselkedni, mert ha nem lenne ott... .??

2010. júl. 19. 17:40
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld még fűzni, hogy jöjjön el. lehet h ha ott van és megtapasztalja milyen a buli, akkor tetszeni is fog neki. amúgy is előbb-utóbb el kell mennie, mert szeretitek egymást és.
2010. júl. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ő szeretne jönni!!! :)
2010. júl. 19. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy nyugodtan odakakilhat a sarokba, ez a buli része. Így könnyebben fog ő is feloldódni, és akkor te is.
2010. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!