Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok nagyon ritkán mondaná nektek, hogy szeretlek, és viszont sem várná el?

Figyelt kérdés

2019. dec. 1. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavarna szerintem. Akkor mondja, amikor szívből érzi, és már nagyon ki akarja mondani.
2019. dec. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

*meg lehet, hogy pl ezt nevelték így bele, v a környezetében ezt látta, hogy ilyennek kell lenni, nem szabad kimutatni az érzelmeket, és akkor még ez így beleivódott, hogy "egy pasi nem lehet "érzelgős" ".

Vagy nemtom, szal lehet, hogy valakitől azt hallotta, hogy ez gyengeség jele, de nem is feltétéenül konkrétan ezt; viszont szal ettől még, hogy nem mondja sokszor, ettől még szerethet nagyon-nagyon. De nem biztos egyébként.

De ha legalább néha mondja,és őszintén, öszinte szeretettel, akkor az tök jó. :)

2019. dec. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Székely vicc:


Nő:

Drágám, sosem mondod, hogy szeretlek!

Férfi:

Mondtam már asszony, ha változás lesz, szólok.

2019. dec. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem. A tettek a lényeg, hogy mit tesz meg értünk, értem. Mit érsz azzal, ha napi egyszer mondja, de titokban már szeretője van?
2019. dec. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem.Nekem elég ha adja a rezsipénzt a kajára amiért hetente itt héderel egy napot.
2019. dec. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem zavarna, olyan családban nőttem fel, ahol nagyon ritkán hangzik el, inkább tettekben mutatjuk ki a szeretetünket, így számomra ez vált természetessé.
2019. dec. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
7 év alatt soha nem mondtam, ő talán vagy 3x, de zavart is hallani
2019. dec. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem zavarna. A tettek fontosabbak ilyen téren...
2019. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!