Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban a 2 félnek teljesen mások a céljaik, érdemes egyiküknek engedni hogy előrébb jussanak vagy nem érdemes erőltetni?

Figyelt kérdés

Egyik fél ezt, a másik azt akarja. Egyiküknek engedni kell hogy működőképes legyen a kapcsolat, de lehet hogy később megbánja és inkább ne tette volna.

Mi a véleményetek?


2019. nov. 30. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen embereknek értelmetlen egymással kapcsolatban lenniük.
2019. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelentéktelenebb dolgokban lehet és általában kell is kompromisszumot kötni. De komoly dolgokban nem szabad.
2019. nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs ilyen hogynmit "érsemes". senki nem tudja ezeket. ha szakít az is lehet rossz. szerintem mindegy szakít vagy enges, de azt ne görcsösen, azt súlyozva melyik a jó. csibálja bátran aztán lesz valami.
2019. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen téren mások az elképzelések. Van, amiben simán lehet kompromisszumot kötni, de van, amiben nem. Ilyen pl. a gyerekkérdés: legyen, ne legyen. Ebben nincs kompromisszum. Kevésbé fontos dolgokban viszont bőven lehet csiszolódni.
2019. nov. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
#4 miért ne lehetne gyerekkérdésben is? ha két ember igazán élvezi egymás társaságát, akkor lehet ez erősebb. meg egy csomó ember nem merev ebben sem teljsesen. szerintem csak annak nincs itt kompromisszum, akinek ez ankérdés mindennél fontosabb. de sokaknak nem annyira kritikus lesz e gyerekük, én is úgy érzem tudok élni így is úgy is. tudnék ebben rugalmas lenni, ha magamntól nem is azt az irányt csinálnám talán.
2019. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, a kérdés nem azokról szólt, akiknek mindegy (hogy legyen-e gyerek,vagy hol lakjanak stb) hanem amikor az egyik fél ezt, a másik azt akarja.
2019. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
# 5: Én olyan kapcsolatban éltem, ahol én nem akartam közös gyereket. A párom azt monda, tud élni gyerek nélkül is, de hidd el, borzalmas érzés volt látni, amikor minden kisgyerek látványától elolvadt, folyamatosan róluk beszélt. Lehet, hogy azt mondta, hogy nem kell gyerek, de én végig azt éreztem, hogy megfosztom valamitől, ami számára fontos és innentől kezdve pocsékul éreztem magam a kapcsolatban.
2019. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem maradok benne ilyenben. Ebbol csak az lesz, hogy kesobb egyik a masik fejehez vagja, hogy mit adott fel miatta.
2019. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!