Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet ezt tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jó ideje ismerek egy lányt, nagyon bejön nekem ő is kedvel engem, de nagyon tétovázik a felől, hogy mi legyen velünk, bizonytalan nagyon. És egyéb dolgok is vannak a háttérbe. Barátnői közül kettőt nagyon jól ismerek, de van még ezen kívül 2 igazán jó. És ők szorgalmazzák, mármint amit nekem elmesélt, hogy mindent bele hajrá csapjon a lovak közzé és próbálja meg velem. Kérdésem az, hogy nagyon furcsa lenne, hogy az általam nem ismert két barátnőt mondjuk iwiw-en bejelölném, mondjuk azzal az ürüggyel, hogy annyit hallottam már rólad, hogy már olyan mintha ismernélek, habár személyesen még nem találkoztunk ugyan. És esetleg valahogy megkérném, hogy segítsen nekem... tudom furcsa, de bármire képes lennék ezért a lányért!!!!!!!!! Vagy valami hasonló taktika esetleg..? Köszi!!


2010. júl. 19. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha a csaj barátnője lennék, kicsit furcsának találnám, de ha rendesen megmagyaráznád, akkor valószínűleg segítenék.

Viszont inkább mégis e-mailen keresztül próbáld meg őket elérni, az nem annyira tolakodó.


Amúgy meg ha a csaj bizonytalan, és amúgy is noszogatják a barátnői, nem biztos, hogy olyan sokat érnél ezzel. Neki kéne végre eldönteni.

2010. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
te nem tudod meggyőzni a lányt? állj elé és tárd ki magad neki módjával! az hogy hátulról közelítesz balul is elsülhet.főleg ha annyira bizonytalan. éreztesd vele hogy bízzon benned ne csak azt hogy kell neked.
2010. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elé álltam a szemébe mondtam, hogy szeretem és oda vagyok érte minden szempontból, bármire képes lennék stb.. Ennél jobban nem tudok kitárulkozni. És ő sem közömbös, csak nem tudja mit tegyen.
2010. júl. 19. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
ez kevés.határozottan menj a részletekbe. éreztesd vele hogy segiteni akarsz a megoldásba. térképezd fel keresd hogy hol vannak benne ? jelek és oldjátok meg 1ütt.fogd a kezét lelkileg.ne hagyd hogy meginogjon. a bizonytalanság ellen a stabilitás a megoldás.meg kel szüntetned a kételyeit azokat ott ahol vannak benne ha annyira akarod őt.
2010. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legszarabb dolog amit tehetsz ha a barátnőit környézeked bármilyen céllal. Pont ebből szoktak a félreértések lenni, és még a kis esélyedet is elveszíted. Legyél kitartó a lánnyal, majd betörik, de ne a barátnőit használd szerintem.
2010. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!