Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a barátom sz*rik rám? Már elnézést, de most nagyon kivagyok.

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, ő pár napja elutazott 1 hétre nyaralni Spanyolországba. Tegnap volt netközelben, írogatott közösségi oldalakra, de nekem, mióta elment, egy sort sem írt, nem is hívott, SEMMI. Szerintem ha arra van ideje, hogy felmenjen pl facebookra, akkor arra is lehetne, hogy nekem írjon egy rövid kis e-mailt, nem? Dühös vagyok. Jogosan, ugye?

20L


2010. júl. 19. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, barátod egy faszparaszt
2010. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogosan. Én is jártam így, aztán mikor a lány hazajött elment a barátaihoz elmesélni az utazást. Engem fel se hívott, semmi. És nem értette mi a bajom.
2010. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen.28/F
2010. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Keress mást! Most szabad vagy, mint a madár.

Sok sikert!

:D

2010. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nyilván elég szemét dolog.mi lenne,ha te irnál neki?aztán meglátnád,hogy válaszol-e.vagy felhivnád?
2010. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen jogosan! Én májusban voltam húgommal Spanyolban 20 hetes terhesen 2 hétre, de a párommal mindennap beszéltünk, akár iwiwen akár msnen keresztül. Volt olyan nap, mikor nem tudtam lenni de azt megírtam neki. Azért a barátod egy tapló, hogy 2 sort se tud írni neked! Nem törik le a keze! Az ilyen pasik tudtak felidegelni mindig is! Mert ez nem egy nehéz müvelet, föleg ha amúgy is gépnél van! R*hadékok!!

22/L

2010. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg egy szemét a pasid... én a helyedben nem keresném, ha hazajön, akkor meg b*szd le, hogy mégis hogy képzelte... jogos..
2010. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És ha leszúrod őt, akkor mi változik? Onnantól szeretni fog?

:(

2010. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!